نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان:

انتخاب گروه مخاطب در طرح ملی حجاب ریحانه النبی، هوشمندانه است.

کد خبر: 6496
16/01/09 - 2:49 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام ، حجت الاسلام حاج علی اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه دانش آموزان در دیدار مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی با وی گفت :حضور حوزه علمیه توسط طلاب جوان وبا فضیلت در متن کار فرهنگی، حامل این پیام است که ضمن ایجاد تحول اساسی در […]

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام ، حجت الاسلام حاج علی اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه دانش آموزان در دیدار مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی با وی گفت :
حضور حوزه علمیه توسط طلاب جوان وبا فضیلت در متن کار فرهنگی، حامل این پیام است که ضمن ایجاد تحول اساسی در حوزه ،دیگران را نیز به حضور مؤثر در فضای فرهنگی ترغیب می کند.

 

حجت الاسلام حاج علی اکبری با اشاره به ضرورت ترویج گفتمان در فضای اجتماعی گفت: مسئله گفتمان فرهنگی راباید حتی تحت فشار محیط وحاشیه های ضد فرهنگی ترویج کرد. تغییر در فضای فرهنگی جامعه باعث می شود اقلیت های فرهنگی نیز اظهار وجود کنند وبا روشنگری بسیار قدرتمندانه وارد میدان فرهنگی شوند

 

نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان ، انتخاب گروه هدف در طرح حجاب ریحانه النبی را اقدامی هوشمندانه عنوان نمود وافزود: انتخاب گروه مخاطب در طرح ملی حجاب ریحانه النبی ویژه مدارس ابتدایی ، هوشمندانه است. تفاوت مرکز حجاب ریحانه النبی با سایر نهادهای فرهنگی در این است که با تجربه عینی و میدانی و بازخورد آن در عمل با رویکرد هنرمندانه وزبان مخاطب وارد عرصه فرهنگی شده است. راهپیمایی حافظان حجاب نیز یکی از مصادیق عینی است که علاوه بر جلوه اجتماعی ، هویت بخشی وارزش دهی به جوانان محسوب میگردد.

 

IMG_1426
در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی به ارائه گزارش فعالیتهای ده ساله این مرکز پرداخت.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32