کد خبر: 6465
16/01/08 - 10:54 ب.ظ

پنجمین همایش مشترک عفاف و حجاب با رویکرد امنیت اخلاقی، سلامت اجتماعی با حضور مربیان و مسئولین آموزشگاه‌های آزاد و فنی‌وحرفه‌ای استان همدان برگزار شد.

به گزارش به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از  تسنیم، علیرضا مهرابی پیش از ظهر امروز در پنجمین همایش مشترک عفاف و حجاب با رویکرد امنیت اخلاقی، سلامت اجتماعی اظهار داشت: در برهه‌ای زندگی می‌کنیم که دشمن با شیوه‌ها و راه‌ها گوناگون درصدد خارج کردن مردم ما از مسیر اصلی زندگی و کشاندن جامعه به بیراهه  است.

مدیرکل فنی‌و حرفه‌ای استان همدان گفت: چندسالیست که مقام معظم رهبری با عناوین و تعابیر مختلفی همچون ناتوی فرهنگی، شبیخون فرهنگی، جنگ نرم و در ماه‌های اخیر با مطرح کردن موضوع نفوذ درصدد هوشیار کردن مردم و مسئولین هستند.

وی افزود: ایران به عنوان یک کشور مقتدر و پیش‌رو در عرصه دین و سیاست در منطقه و در دنیا مطرح و زیر ذره‌بین دشمنان قرار دارد.

مهرابی به اهداف برگزاری همایش اشاره و عنوان کرد: با برگزاری این همایش به دنبال ایجاد تلنگر در جامعه و ترویج حجاب و عفاف بر پایه آموزه‌های دینی هستیم‌.

وی تاکید کرد: حجاب و عفاف از عوامل بسیار تاثیرگذار در تحکیم بنیان خانواده است.

مدیرکل فنی‌و حرفه‌ای استان همدان با اشاره به روز سالگرد کشف حجاب در کشور، تصریح کرد: مردم مسلمان کشور ایران در طول سال‌های مختلف سختی بسیاری برای نگهداشتن حجاب در جامعه متحمل شده است.

به گزارش تسنیم، پنجمین همایش مشترک عفاف و حجاب با رویکرد امنیت اخلاقی، سلامت اجتماعی با همکاری مرکز فنی‌و حرفه‌ای استان همدان ‌و نیروی انتظامی در مرکز فنی‌وحرفه‌ای شهید مدنی استان همدان برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32