فرمانده انتظامی استان ایلام:

حجاب، تامین‌کننده امنیت اجتماعی پایداراست

کد خبر: 6450
16/01/07 - 12:54 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی سردار دولتی فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: بی‌تردید یکی از مهم‌ترین پایه‌‌های تحقّق احکام الهی و در سایه آن، امنیت اجتماعی نهادینه‌‌سازی مسئله حجاب و عفاف است تا در پرتو آن سعادت دنیا و آخرت جامعه تامین شود. وی گفت: رعایت حجاب […]

پیراهن

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی سردار دولتی فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: بی‌تردید یکی از مهم‌ترین پایه‌‌های تحقّق احکام الهی و در سایه آن، امنیت اجتماعی نهادینه‌‌سازی مسئله حجاب و عفاف است تا در پرتو آن سعادت دنیا و آخرت جامعه تامین شود.

وی گفت: رعایت حجاب اسلامی علاوه بر ایجاد آرامش روانی بین افراد جامعه موجب کاهش چشمگیر ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی خواهد شد. فرمانده انتظامی استان ایلام با برشمردن برخی کارکردهای فردی حجاب و عفاف گفت: حجاب از کارکرد اجتماعی نیز برخوردار است؛ بر تحکیم نظام خانواده می‌افزاید و از انحلال کانون مستحکم و پایدار زناشویی جلوگیری کرده و امنیت اجتماعی را فراهم می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: مسئله حجاب به عنوان راهبردی کارساز در تایید و ترویج ارزش‌های اجتماعی، تامین‌کننده امنیت اجتماعی پایدار و سعادت آدمی و منشا قرب الهی است.

دولتی با اشاره به اینکه در صورت توجه و رعایت هرچه بیشتر عفاف و پوشش در جامعه بیشتر بر غنای فرهنگی جامعه افزوده می‌شود، گفت: بروز آسیب‌های اجتماعی از تاثیرات مهم بدحجابی در جامعه است و این در حالی است که با رعایت حجاب و عفاف، جامعه و افراد آن در آرامش و امنیت به‌سر خواهند برد.

این مسئول خاطرنشان کرد: مردم باید از رابطه حجاب و عفاف با امنیت اجتماعی آگاهی یابند و به این موضوع پی ببرند که حفظ حجاب امنیت آنان را در جامعه موجب می‌شود.

وی ادامه داد: فرهنگ عفاف و حجاب باید در میان مردم نهادینه شود و خانواده‌ها باید پس از آگاهی از اهمیت حجاب و عفاف در جامعه، در تربیت فرزندان خود به این موضوع بیشتر توجه کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با تاکید بر گسترش فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اظهار کرد: آرامش انسان در گرو احساس امنیت عاطفی و روانی است و اگر این مهم تامین نشود انسان همواره در معرض خطر خواهد بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32