کد خبر: 6400
16/01/01 - 11:14 ب.ظ

امام جمعه رضوانشهر گفت: حجاب یک نماد تاثیر گذار در اسلام است و بنا به فتوای علما حجاب از ضروریات دین است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار داشت: ملت مسلمان ایران باید از آخوند های انگلیسی که خود را شیعه انگلیسی و افراطیون وهابی که خود را خلیفه مسلمین می خوانند بپرهیزند .

وی در ادامه گفت : تحریم های جدید آمریکا بر علیه ایران در مورد آزمایش موشکی ایران نقض آشکار برجام است و طرف های آمریکایی در پسا برجام دبه در آورده اند که حضرت آقا در این مورد فرمودند: این یک تحریم احمقانه بوده است و رئیس جمهور محترم نیز طی نامه ای به وزارت دفاع خواستار پیشرفت بیشتر و دقیق تر در تکنولوژی موشکی شده است .

وی در ادامه در مورد کشف حجاب توسط رضا خان در ایران گفت : دشمنان اسلام دنبال مبارزه با اسلام بودند یکی از مواردی که دشمنان سالها به دنبال آن هستند حجاب است ، دنبال برهم زدن آن از طریق ماهواره ها و شبکه های اجتماعی است که دنبال اسلام زدایی و اسلام هراسی هستند .

حبیبی در ادامه افزود: حجاب یک نماد تاثیر گذار در اسلام است و بنا به فتوای علما حجاب از ضروریات دین است و اگر کسانی به عمد در صدد کشف حجاب باشند مرتد شناخته می شوند و حکم شرعی مرتد اعدام می باشد.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه گفت : مدیریت عفاف و حجاب در منزل بر عهد مرد است .

وی در مورد انتخابات گفت : انتخابات امسال از حساسیت بالایی برخوردار است و ثبت نام بالای کاندیدها از این جهت برای نظام خوب است ،چون در کشورهای دیگر دیکتاتوری حزبی حاکم است و این نشان دهنده دموکراسی در ایران است

وی همچنین گفت : افراد باید مواظب باشند که مورد دستبرد سود جویان و دشمنان برای به نتیجه رساندن اهداف شوم خود واقع نشوند .

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32