کد خبر: 6374
15/12/28 - 2:29 ق.ظ

حجت الاسلام و المسلمین داود نمازی گفت: در عرصه حجاب و عفاف، طرح و برنامه مدونّی در کشور وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری «حوزه» مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعت در بازدید از مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در قم اظهارداشت: حزب گرایی، یکی از عوامل مهم عدم ترویج فرهنگ حجاب در جامعه محسوب می‌شود.

دبیر کمیته حجاب و عفاف در وزارت کشور به فقدان برنامه جامع کشور در عرصه حجاب اشاره کرد و افزود: در حیطه تخصصی فرهنگ حجاب و عفاف، طرح و برنامه مدونی وجود ندارد، از این رو وزارت کشور آمادگی دارد از طرح‌های تأثیر گذار مرکز حجاب ریحانه النبی (س) حمایت کند و در حد توان، آن را توسعه دهد.

حجت الاسلام  والمسلمین نمازی ضرورت باور پذیری قلبی در فعالیتهای فرهنگی را خاطر نشان کرد و گفت: دغدغه و اعتقاد به کار، عامل اصلی پیشرفت است. از این رو فعالیتهای شما که با اعتقاد و باور قلبی شکل گرفته، بسیار ارزشمند است.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ضمن ارائه گزارش برنامه‌ها، آمادگی خود را نسبت به انتقال تجارب علمی فرهنگی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) به منظور ترویج عملی مقوله حجاب در اجتماع، به نهادهای مختلف دولتی و فرهنگی اعلام کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32