کد خبر: 6352
15/12/28 - 1:31 ق.ظ

اعضای شورای مرکزی جبهه فرهنگی حجاب و عفاف در نامه ای به سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع خود را از اقدامات و جدیت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در برخورد با این قبیل هنجارشکنی ها اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب  به نقل از ایرنا، اعضای شورای مرکزی جبهه فرهنگی حجاب و عفاف در نامه خود به فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، آورده است: همه می دانیم نیروی انتظامی به عنوان حافظ اصلی نظم و امنیت جامعه اسلامی در خط مقدم مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی است و ما درعرصه های گوناگون دفاع از ارزشهای نظام اسلامی شاهد جانفشانی و حضور مقتدرانه پلیس در جامعه هستیم.

این نامه می افزاید، مساله حجاب و پوشش اسلامی به عنوان یکی از شاخصه های تدین و تحقق جامعه دینی و اخلاقی همیشه مورد تأکید مراجع عظام تقلید، خانواده های معظم شهدا، متدینین و دلسوزان نظام بوده و از سوی دیگر در تلاطم موج های ضد دینی و تهاجمات فرهنگی که هر روزه بر جوانان و جامعه ایران تحمیل می شود شاهد حرمت شکنی های مختلفی هستیم.

این روزها شاهد تلاش گسترده معاندین، مخالفین و منافقین در تغییر ذائقه و سبک زندگی اسلامی، پوشش زنان و دختران کشور و سوق دادن جوانان به بی بند و باری و مفاسدی هستیم که در دراز مدت نتیجه ای جز ویرانی بنیان خانواده و ضلالت و گمراهی نخواهد داشت.

در این نامه آمده است: کشف حجاب زنان و دختران در خودروهای شخصی و برخی اماکن و تفرجگاه ها، آرایش ها و پوشش های زننده و غیراخلاقی، بدحجابی ها و بدپوششی های افراطی به مثابه بی پوششی و بی حجابی نمونه های بارزی از این هنجارشکنی های آشکار است.

این نامه می افزاید، این قبح و حرمت شکنی های دینی باعث تکدر خاطر امت حزب الله و انقلابی و وفاداران فرهنگ اصیل اسلامی ، ایرانی و عموم خانواده های متدین و صاحبان اصلی انقلاب شده است.

«جبهه فرهنگی حجاب وعفاف» که متشکل از ۲۰۰ موسسه رسمی و هزاران فعال فرهنگی مردمی با مأموریت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف است ضمن تشکر و قدردانی بی شائبه از زحمات شبانه روزی نیروی خدوم و عزیز انتظامی در عرصه مقابله با تهاجمات فرهنگی و مفاسد اخلاقی و فرهنگی، اعلام می داریم از اقدامات و جدیت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در برخورد با این قبیل هنجارشکنی ها حمایت قاطع می کنیم.

دراین نامه تأکید شده که با محکوم کردن عداوت ها و بی انصافی هایی که نسبت به آن نیروی عزیز در این عرصه می شود و بدون توجه به فضاسازی مسموم رسانه ای و سیاسی که حجاب و پوشش جوانان این مرز و بوم را ملعبه رقابت های سیاسی و جناحی کرده است از شما می خواهیم همچون گذشته با عزم و اراده ای راسخ و با اتکاء به حول و قوه الهی ، با اقدام قاطع و با بهره مندی از قوای موثر آن نیرو در برخورد با این موضوع ، اهتمام لازم را داشته و در راستای اجرای قانون های مصوب در این موضوع برای جلوگیری از گسترش و سرایت این قبیل هنجارشکنی ها به سایر اقشار ، اقداماتتان را با صلابت هر چه بیشتر پیگیری کنید.

دربخش دیگری از این نامه آمده است، جبهه مردمی فرهنگی مستمر در خدمت اهداف متعالی این نیرو بوده و در همه فروض پشتیبانی خود را از اقدامات قانونی عزیزان با جدیت و صلابت اعلام نموده، امید است همه این مجاهدات باعث حراست از دستاوردهای نظام اسلامی و مایه خوشحالی قلب بقیه الله (عجل) و نایب عظیم الشان ایشان رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) باشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32