نماینده ولی فقیه در کرمانشاه خواستار شد

ادامه توجه مجلس به امر به معروف و حجاب

کد خبر: 633
15/04/16 - 8:32 ق.ظ

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خواستار ادامه توجه مجلس شورای اسلامی به موضوعات امر به معروف و نهی از منکر و حجاب شد.

امام جمعه کرمانشاه

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس ، آیت‌الله شیخ مصطفی علما عصر امروز در جلسه شورای اداری استان و دیدار نخبگان استان کرمانشاه با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در سالن شهدای دولت استانداری، اظهار کرد: سال صدیقه کبری (س) را به فال نیک می‌گیریم.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به نام‌گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی»، گفت: این نام‌گذاری نهایت کلمه وحدت است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه امام راحل از لحظه نخست حرکت انقلاب بر روی کلمه وحدت تاکید داشتند، تصریح کرد: با وحدت می‌توانیم در مقابل قدرت‌های بزرگ بایستیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: امروز اقتدار ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی آن‌چنان است که ۵+۱ یک طرف میز مذاکره ایستاده و ایران طرف دیگر میز است.

به گفته نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، مقام معظم رهبری با قوت و قدرت کیان مملکت را حفظ کرده‌اند و ایمان مردم انقلاب را نگه داشته است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان به‌دنبال تضعیف ایمان مردم هستند، بیان داشت: توجه مجلس شورای اسلامی به موضوعات امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف  باید برای تقویت و حفظ ایمان در جامعه با صلابت ادامه داشته باشد.

امام جمعه کرمانشاه به ظرفیت‌ها، امکانات، پتانسیل‌ها و موقعیت استان کرمانشاه اشاره کرد و متذکر شد: استفاده از این فرصت‌ها زمینه‌ساز اشتغال و سود برای استان کرمانشاه است.

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32