کد خبر: 6234
15/12/23 - 4:25 ب.ظ

سال های زیادی است که درباره مقابله با بدحجابی صحبت می شود، ولی تاکنون عملی نشده است، باید نهاد های حکومتی و صدا سیما برای مبارزه با بد حجابی هماهنگ عمل کنند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری«حوزه» حضرت آیت الله نوری همدانی، عصر دو شنبه در دیدار فرمانده نیروی انتظامی کشور و هیئت همراه که در دفتر معظم له برگزار شد،ضمن تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج)، گفتند: امروز روز بسیار مبارکی است و باید آن را قدر دانست و درباره  اهمیت تمسک به ولایت بحث کرد.

ایشان افزودند: مسئله امامت در اسلام بسیار با اهمیت  است و پیامبرگرامی اسلام(ص)نیز تاکیدات فراوانی برآن کرده اند و فرمودند” من از شما اجری برای رسالت خود نمی خواهم تنها به اهل بیتم مودت داشته باشید”.

معظم له با بیان اینکه اگر محبت به اهل بیت(ع) نباشد، عمل صالح هیچ گونه ارزشی  نخواهد داشت، گفتند: محبت  حضرت علی (ع) دروازه ورود به بهشت است.

حضرت آیت الله نوری همدانی بیان داشتند: گام دوم اسلام و پذیرش ولایت، عمل به دستورات، هدایت و پذیرش حکومت آنان است، زیرا تمام مقدرات به حکومت بر می گردد و اهل بیت(ع) در اولین گام خود با حکومت های فاسد مبارزه کردند.

این مرجع تقلید با بیان این که اهل بیت(ع) واسطه فیض الهی در زمین هستند، افزودند: خدا در عالم تکوین قدرت زیادی به آنها داده و این دلیل بر مقرب بودن آن ذوات مقدسه  است.

ایشان  با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران هم سیاسی و هم اعتقادی و الهی است بیان داشتند: سالها این حکومت در دست ظالمین بود ولی امام راحل با حمایت مردم، استبداد را از مملکت با احیاء یک حکومت اسلامی و اعتقادی بیرون کرد و توانست یک حکومت بر پایه دین  اسلام که درراس آن ولی فقیه جامع الشرائط است قرار بدهد تا بتواند هم قوانین دین را پیاده کندو هم حکومت کند.

 حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: کار مسولین در چنین حکومتی بسیار مهم است و این توفیقی است که نصیب شما شده وهر قدم و خدمت شما فضیلت دارد.

 ایشان برقرار کردن امنیت داخلی و مرزها، مبارزه با مفاسد اجتماعی و مبارزه با بدحجابی را ازجمله وظائف نیروی انتظامی دانستند و تاکید کردند: جای این سوال باقی است که چرا سال های زیادی است که درباره بدحجابی صحبت می شود ولی تا کنون عملی نشده است؟لذا  باید با تمام قدرت و ظرفیت ،نهاد های حکومتی و صدا سیما برای مبارزه با بد حجابی هماهنگ باشند تا این موضوع تاثیر گذار شود.

این مرجع تقلید گفتند: گروه های تروریستی و ایادی آنها دست به دست هم داده اند تا در مقابل اسلام بایستند و این جنایاتی است که از سوی دشمن برنامه ریزی می شود.

 

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32