کد خبر: 6206
15/12/19 - 12:39 ب.ظ

زمان ارسال مقالات به ششمین همایش ملی «قرآن کریم سفینهالنجاه عصر» که با موضوع فرهنگ عفاف و حجاب در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می‎شود، تا ۲۰ دی ماه سالجاری تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از  ایکنا، رقیه صادقی نیری، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، از برگزاری ششمین همایش ملی «قرآن کریم سفینهالنجاه عصر» با موضوع فرهنگ عفاف و حجاب در آن دانشگاه خبر داد و گفت: محورهای این همایش عبارتند از: عفاف و حجاب در قرآن و حدیث، سیمای عفاف و حجاب در ادیان، سیمای عفاف و حجاب در تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی، عفاف و حجاب از منظر فقه و حقوق اسلامی، فلسفه و حکمت عفاف و حجاب، چگونگی فرهنگ‌سازی و کاربردی کردن عفاف و حجاب.

صادقی نیری ادامه داد: آخرین مهلت ارسال چکیده و اصل مقاله‎ها تا سی‌ام آذر ماه سالجاری بود که این مدت تا ۲۰ دی ماه تمدید شد؛ زمان برگزاری همایش نیز ۲۵ بهمن امسال تعیین شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان افزود: شماره تلفن ۳۴۳۲۷۵۹۰ ـ ۰۴۱ ، شماره تلفکس ۳۴۳۲۷۵۶۸ ـ ۰۴۱ و صندوق پستی ۱۶۱ ـ ۵۳۷۱۴ و نشانی الکترونیکی http://www.azaruniv.ac.ir و نشانی دبیرخانه همایش به آدرس تبریز، کیلومتر ۳۵ جاده تبریز ـ آذرشهر، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، اداره کل امور فرهنگی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وی هدف از برگزاری این همایش را تعمیق باورها و ارزش‎های اصیل اسلامی ـ ایرانی در حوزه عفاف و حجاب از منظر قرآن و دیگر ارکان مهم و قابل استناد دانست و اظهار کرد: در برابر امواج طوفانی تهاجم فرهنگی مبتذل غرب، باید با تمسک به قرآن و سیره اهل بیت(ع) فرهنگ عفاف و حجاب که یادگار حضرت فاطمه(س) است در بین جوانان و دانشجویان بیش از پیش ترویج داده و تقویت کنیم.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32