کد خبر: 6192
15/12/19 - 1:14 ق.ظ

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نیاز به افزایش تحقیقات و مقالات در این حوزه داریم.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، حجت الاسلام مهدی ستوده اظهار داشت: مسئله عفاف و حجاب یکی از مضوعات اصلی و تاثیرگذار در جامعه اسلامی محسوب می‌شود که باید برای ترویج این مسئله تحقیقات و مقالات پژوهشی و علمی مرتبط با این موضوع در  دانشگاه‌های اردبیل افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب باید برنامه‌های راهبردی و دقیقی انجام شود گفت: نیاز است در این راستا علاوه بر دستگاه‌های فرهنگی، خانواده‌ها نیز نسبت به آگاهی فرزندان از نحوه انتخاب پوشش اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: برنامه‌های ضد فرهنگ دینی و اسلامی توسط شبکه‌های غربی، امنیت پوشش اسلامی را تحت تاثیر قرار داده و در این راستا باید با تدابیر آگاهانه سعی در مقابله با فرهنگ ضد اسلامی بیگانگان و دشمنان اسلام داشته باشیم.

ستوده با اشاره به شبکه‌های تبلیغاتی مجازی افزود: شبکه‌های ماهواره‌ای غربی و اینترنتی با هجوم گسترده سعی در نفوذ به افکار و عقاید نسل جوان جامعه دارد و برنامه‌های تبلیغاتی با موضوعات پوشش‌های مدرن بسیار آسیب‌زا هستند که باید ما نیز از ظرفیت شبکه‌های مجازی در تبلیغ پوشش‌های اسلامی و دینی استفاده کنیم.

وی بیان کرد: باید همایش‌های مرتبط با موضوع عفاف و حجاب برای آگاه‌سازی نسل جوان، زن و مرد در جامعه افزایش یابد چراکه پوشش مناسب در افراد سبب برقراری نوعی آرامش روحی و روانی در جامعه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل اظهار داشت: باید برنامه‌های آموزشی در دانشگاه‌ها ، مدارس فضاهای علمی و فرهنگی در رابطه با مسئله عفاف و حجاب توسعه یابد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32