کد خبر: 613
15/04/15 - 9:59 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، سرهنگ دوم پاسدار رضا فاطمیان روز سه شنبه در آیین تجلیل از بسیجیان خواهر تنگستان افزود: زنان و بانوان پر افتخار ایران اسلامی با الگو قرار دادن رفتار فاطمی، در عملی کردن سیره آن حضرت و بسط و گسترش آن در جامعه و تبیین حقوق و […]

رفتار فاطمی
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، سرهنگ دوم پاسدار رضا فاطمیان روز سه شنبه در آیین تجلیل از بسیجیان خواهر تنگستان افزود: زنان و بانوان پر افتخار ایران اسلامی با الگو قرار دادن رفتار فاطمی، در عملی کردن سیره آن حضرت و بسط و گسترش آن در جامعه و تبیین حقوق و نقش زنان در جامعه اسلامی تلاش کنند.

فاطمیان بیان کرد: متاسفانه امروز در جهان لیبرالیستی غرب با دید اومانیستی که به خلقت انسان می شود به زن به عنوان کالایی مصرفی می نگرند و ارزش و منزلت این مخلوق خدایی را در پای تبلیغات تجاری و اقتصادی به باد فنا می دهند.

جانشین فرمانده سپاه تنگستان تاکید کرد: غرب و دنیای سرمایه داری زن را برای کسب سرمایه بیشتر می خواهد و هرچه توان دارد برای بزک کردن و به ویترین گذاشتن آن تلاش می کند.

وی گفت: اسلام و نظام الهی به زن به عنوان مخلوق الهی می نگرد که تداوم بقاء نسل و ارتقای معنویت و آرامش روحی و روانی خانواده و تربیت انسان ها برای رسیدن به قرب الی الله تنها با وجود وی امکان پذیر است.

فاطمیان عنوان کرد: اسلام عزت و شوکت زن را در چارچوب حقوق حقه او بر اساس آموزه های شرعی و دینی تعریف می کند و به زن به عنوان مکمل مرد و یکی از دو ستون بقای نسل با همه لطایف آن می نگرد و او را مخلوقی از بهترین آفریدگان الهی می داند.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32