کد خبر: 609
15/04/15 - 9:35 ق.ظ

نمایشگاه عفاف و حجاب به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و هفته زن در شهرستان شاهین دژ برگزار می شود.

نمایشگاه عفاف و حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین دژ نمایشگاه عفاف و حجاب و نماز به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) وگرامیداشت هفته زن برگزار کردند.

سلیمان زاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شاهین دژ گفت: این نمایشگاه در راستای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و نماز و نیز آگاه‌سازی مردم از فواید حجاب و پیشگیری از مفاسد اجتماعی با مشارکت کانون فرهنگی و تربیتی شهید بهشتی وابسته به آموزش و پرورش و معاونت اجتماعی انتظامی شهرستان شاهین دژ و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برپا گردیده است.

وی افزود: این نمایشگاه شامل۶۰ پوستر گرافیک و عکس و کاریکاتور با موضوعات حجاب و عفاف و نماز و مد و لباس اسلامی و حجاب برتر از تولیدات، مقنعه و مانتو تولیدهای پوشاک شهرستان و کتاب های مذهبی و مرتبط با حجاب و عفاف و نیز صنایع دستی، تولیدی بانوان شهرستان می باشد.

وی اضافه کرد: نمایشگاه مذکور از ۱۷ تا ۲۵ فروردین در محل کانون فرهنگی و تربیتی شهید بهشتی وابسته به آموزش و پرورش دایر می باشد وپذیرای اصحاب فرهنگ و هنر و فرهیختگان و بازدید کنندگان از این نمایشگاه است.

پایان پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32