کد خبر: 6081
15/12/12 - 12:09 ق.ظ

شورای عفاف و حجاب آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری با حضور تمامی اعضاء تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از  دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ری،شورای عفاف و حجاب اداره با حضور تمامی اعضاء شورا تشکیل جلسه داد.

بهروز نصیری رئیس اداره ضمن اهمییت و ضرورت رعایت عفاف و حجاب و نهادینه کردن این فرهنگ به طرح دو پیشنهاد در این زمینه پرداخت و از شورای عفاف و حجاب خواست تا پیرامون این دو موضوع به انجام برنامه ها و فعالیت های مطلوب و موثر بپردازند.

نصیری اظهار داشت: ارائه شیوه های موثری که می توان بحث عفاف و حجاب را به شکل راهبردی در بین دانش آموزان و خانواده ها نهادینه کرد را، یکی از طرح ها عنوان کرد.

 وی در ادامه گفت: با توجه به نقش همسالان و دوستان در دوره بلوغ و بعد از آن، آگاهی بخشی و ایجاد شرایط گفتمان برای دانش آموزان یکی دیگر از راه ها می باشد.

نصیری از اعضای شورا خواست درباره چگونگی و اثر بخشی این طرح ها در مدارس و بین دانش آموزان به بحث و تبادل نظر بپردازند.

در ادامه شورا هریک از اعضای شورا به بیان دیدگاه و همچنین نقطه نظرات و طرح های پیشنهادی خود دراین زمینه پرداختند و مصوب گردید که برای روز ۱۷ دیماه که مصادف با توطئه کشف حجاب رضا خان می باشد، برنامه های ویژهای مانند تهیه و توزیع بروشور و برپایی نمایشگاه در سطح مدارس وارائه لوح سپاس عفاف و حجاب و تکریم از دانش آموزان برتر در این زمینه از جمله اقدامات ویژه این روز می باشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32