کد خبر: 6081
15/12/12 - 12:09 ق.ظ

شورای عفاف و حجاب آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری با حضور تمامی اعضاء تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از  دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ری،شورای عفاف و حجاب اداره با حضور تمامی اعضاء شورا تشکیل جلسه داد.

بهروز نصیری رئیس اداره ضمن اهمییت و ضرورت رعایت عفاف و حجاب و نهادینه کردن این فرهنگ به طرح دو پیشنهاد در این زمینه پرداخت و از شورای عفاف و حجاب خواست تا پیرامون این دو موضوع به انجام برنامه ها و فعالیت های مطلوب و موثر بپردازند.

نصیری اظهار داشت: ارائه شیوه های موثری که می توان بحث عفاف و حجاب را به شکل راهبردی در بین دانش آموزان و خانواده ها نهادینه کرد را، یکی از طرح ها عنوان کرد.

 وی در ادامه گفت: با توجه به نقش همسالان و دوستان در دوره بلوغ و بعد از آن، آگاهی بخشی و ایجاد شرایط گفتمان برای دانش آموزان یکی دیگر از راه ها می باشد.

نصیری از اعضای شورا خواست درباره چگونگی و اثر بخشی این طرح ها در مدارس و بین دانش آموزان به بحث و تبادل نظر بپردازند.

در ادامه شورا هریک از اعضای شورا به بیان دیدگاه و همچنین نقطه نظرات و طرح های پیشنهادی خود دراین زمینه پرداختند و مصوب گردید که برای روز ۱۷ دیماه که مصادف با توطئه کشف حجاب رضا خان می باشد، برنامه های ویژهای مانند تهیه و توزیع بروشور و برپایی نمایشگاه در سطح مدارس وارائه لوح سپاس عفاف و حجاب و تکریم از دانش آموزان برتر در این زمینه از جمله اقدامات ویژه این روز می باشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32