کد خبر: 5999
15/12/07 - 4:02 ب.ظ

کارشناس مسائل اجتماعی گفت: افرادی از جامعه که بی حجاب و یا بدحجاب در سطح شهر حاضر می شوند از مروجان فرهنگ های بیگانه و پرچم داران شبیخون فرهنگی هستند که خود می تواند نقطه ضعفی برای سلامتی جامعه باشد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از بسیج، این روزها که به خیابان ها سری بزنی متوجه می شوی که چقدر دشمن به تو نزدیک است و نمی دانی!
دشمنی که در گذشته با کلی سر و صدا و توپ و تانک وارد میدان جنگ می شد، امروزه در آرامش کامل پا به خاک ایران گذاشته و در کنار ملت می جنگد.
بله می جنگد ولی نه با توپ وتانک بلکه با ترویج فرهنگ غربی در رسانه ها، فضای مجازی، شبکه های ماهواره ای و چیزهایی از این قبیل…
و این ماهستیم که داریم استقلال، شرف و عفت خودمون رو دودستی تقدیم دشمنان اسلام می کنیم.
ای کاش کمی بیشتر تامل می کردیم و کمتر غربی ها رو الگوی خودمون قرار می دادیم…

صدمه به حجاب و عفاف زنان ایرانی هدف شبیخون فرهنگی دشمن است

جواد محمدی در خصوص حجاب و عفاف که اصلی ترین هدف دشمنان است اظهار داشت: وضعیت حجاب در جامعه کنونی نسبت به گذشته ضعیف تر شده است.

وی افزود: می توان از حجاب به عنوان یک سپری یاد کرد که توانایی مقابله به هجمه های فرهنگی و اجتماعی دشمن را به همراه داشته باشد و می تواند در برابر فسادهای اجتماعی ایستادگی کند.

این کارشناس مسائل اجتماعی با اشاره به تعریف حجاب از سوی دشمنان عنوان کرد: کشورهای غربی حجاب را یک محدودیت برای زن تعریف می کنند به گونه ای که در تلاش هستند این اصل مهم را در کشور اسلامی ایران کمرنگ جلوه دهند.

وی تصریح کرد: افرادی از جامعه که بی حجاب و یا بدحجاب در سطح شهر حاضر می شوند از مروجان فرهنگ های بیگانه و پرچم داران شبیخون فرهنگی هستند که خود می تواند نقطه ضعفی برای سلامتی جامعه باشد.

محمدی نقش مسئولین کشوری و استانی را در رفع این معضل بسیار جدی موثر دانست و گفت: با بهره گیری از تجربیات اساتید و همچنین نظارت بر عملکرد ادارات مربوطه می توان گامی در جهت رفع این معضل برداشت هرچند این مهم نیازمند تامل بیش از پیش افراد جامعه در خصوص پیشینه دشمنی دشمنان علیه اسلام و ایرانیان نیز می باشد.

وی در پایان گفت: امید است این مشکل هرچه سریعتر در ایران اسلامی رفع گردد تا دیگر شاهد نفوذ دشمن به داخل کشور و مداخله آن در مسائل فرهنگی، اجتماعی و اعتقادات دینی، ملی و مذهبی خود نباشیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32