مسئول اموربانوان و خانواده فرمانداری ویژه آمل:

آمل میزبان نمایشگاه استانی حجاب و عفاف در مازندران شد

کد خبر: 5946
15/12/06 - 1:37 ب.ظ

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه آمل گفت: به منظور ترویج حجاب آسان و ارائه مدل‌های جدید حجاب اسلامی و ایرانی میان بانوان نمایشگاه استانی عفاف و حجاب در آمل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، زینب سلطانی با بیان اینکه با هماهنگی فرمانداری، نخستین کارگروه تخصصی عفاف و حجاب در این شهرستان شکل گرفت، اظهار داشت: هدف از تشکیل این کارگروه فرهنگ‌سازی عفاف و حجاب بین جوانان، درونی کردن ارزش‌ها و کنترل نظارت اجتماعی در این شهرستان بوده است.

وی با تاکید براینکه به منظور ترویج فرهنگ حجاب ایرانی و اسلامی با هماهنگی دانشگاه‌های آمل برای اولین بار منشور اخلاقی عفاف و حجاب برای دانشجویان انجام شد، افزود: به همین منظور نمایشگاه استانی حجاب و عفاف به مدت سه روز در نمایشگاه تخصصی این شهرستان برگزار می‌شود.

سلطانی با اشاره به اینکه برپایی این نمایشگاه استانی با هدف ارائه مدل‌های جدید حجاب اسلامی و ایرانی و ترویج حجاب آسان بین بانوان است، افزود: به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ابلاغ عناوین برنامه‌های سازمانی ۱۱گانه بین دستگاه‌های اجرایی ارائه شد.

مسئول اموربانوان و خانواده فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه عکس حجاب و عفاف از سوی بانوان عکاس در مجتمع فرهنگی هنری امام‌خمینی(ره) این شهرستان برگزار می‌شود، یادآور شد: با هماهنگی آموزش و پرورش جهت ترویج قرائت قرآن، مسابقات قرآنی در رشته تفسیر در مدارس متوسطه دوم آمل برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری سمینار و مسابقات مقاله‌نویسی در زمینه شبهات حجاب، کارگاه آموزشی طریقه بستن روسری، جشنواره غذاهای سنتی و محلی از جمله برنامه‌های آتی اموربانوان و خانواده فرمانداری ویژه آمل است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32