کد خبر: 5943
15/12/06 - 12:30 ب.ظ

گنجینه عفاف‌ عنوان کارگاه آموزشی دو روزه ویژه بانوان است که با هدف تبیین و تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف در مرکز رشد کودک و مادر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا،  فرهنگسرای خاتم و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸‌، برنامه‌ای را با موضوع «چرا چادر؟» برگزار می‌کند. ‌این برنامه به بررسی دلایل انتخاب چادر به عنوان حجاب برتر می‌پردازد که همراه با پرسش و پاسخ انجام خواهد شد‌.

بر اساس این گزارش از‌جمله مباحث این کارگاه آموزشی آثار اجتماعی حجاب در جامعه، استحکام نهاد خانواده، آرامش روانی، حفظ کرامت زن، موانع گسترش حجاب و عفاف و عوامل آسیب‌زای بدحجابی است.

‌فلسفه حجاب، جایگاه حجاب در اسلام و ادیان دیگر، حجاب از منظر روان‌شناسی و جامعه‌شناسی، حجاب و جایگاه آن در قرآن و روایات، حجاب‌و نقش آن در تحکیم پایه‌های زندگی، نقش حجاب در سلامت فرهنگی جامعه و روح و روان انسان و راهکارهای تشویق جوانان به حجاب و عفاف از دیگر سرفصل‌های موضوعی این کارگاه دو روزه است.

کارگاه آموزشی ” گنجینه عفاف ” روزهای یکشنبه و سه شنبه ۱۵ و ۱۷ آذر ماه ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶ در مرکز رشد کودک و مادر به نشانی بلوار معلم – یافت آباد – ابتدای شهرک امام خمینی(ره) برگزار می شود. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۶۶۱۳۲۳۳۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32