کد خبر: 5943
15/12/06 - 12:30 ب.ظ

گنجینه عفاف‌ عنوان کارگاه آموزشی دو روزه ویژه بانوان است که با هدف تبیین و تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف در مرکز رشد کودک و مادر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا،  فرهنگسرای خاتم و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸‌، برنامه‌ای را با موضوع «چرا چادر؟» برگزار می‌کند. ‌این برنامه به بررسی دلایل انتخاب چادر به عنوان حجاب برتر می‌پردازد که همراه با پرسش و پاسخ انجام خواهد شد‌.

بر اساس این گزارش از‌جمله مباحث این کارگاه آموزشی آثار اجتماعی حجاب در جامعه، استحکام نهاد خانواده، آرامش روانی، حفظ کرامت زن، موانع گسترش حجاب و عفاف و عوامل آسیب‌زای بدحجابی است.

‌فلسفه حجاب، جایگاه حجاب در اسلام و ادیان دیگر، حجاب از منظر روان‌شناسی و جامعه‌شناسی، حجاب و جایگاه آن در قرآن و روایات، حجاب‌و نقش آن در تحکیم پایه‌های زندگی، نقش حجاب در سلامت فرهنگی جامعه و روح و روان انسان و راهکارهای تشویق جوانان به حجاب و عفاف از دیگر سرفصل‌های موضوعی این کارگاه دو روزه است.

کارگاه آموزشی ” گنجینه عفاف ” روزهای یکشنبه و سه شنبه ۱۵ و ۱۷ آذر ماه ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶ در مرکز رشد کودک و مادر به نشانی بلوار معلم – یافت آباد – ابتدای شهرک امام خمینی(ره) برگزار می شود. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۶۶۱۳۲۳۳۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32