کد خبر: 5909
15/12/04 - 11:45 ب.ظ

معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در راستای ترویج حجاب و پوشش اسلامی نمایشگاه عفاف و حجاب در مدارس استان قزوین برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم ، حجت‌الاسلام و المسلمین علی انصاری بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای ترویج پوشش اسلامی نمایشگاه عفاف و حجاب در تمامی مدارس استان قزوین برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه عفاف و حجاب در مدارس دخترانه و پسرانه برپا می‌شود، بیان کرد: نمایشگاه عفاف و حجاب در تمامی مدارس به ویژه در مدارس متوسطه دوم برپا می‌شود که در مدارس دخترانه بر حجاب و پوشش اسلامی و مدارس پسرانه بر عفاف و غیرتمندی تاکید بیشتری صورت می‌گیرد.

معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: در نمایشگاه‌های عفاف و حجاب محصولاتی از جمله انواع مختلف چادرها و پوششها و همچنین کتابهای مرتبط با مسئله حجاب با تخفیف ویژه به دانش‌آموزان عرضه می‌شود.

انصاری با بیان این مطلب که کمیته حجاب اقدامات ویژه‌ای انجام می‌دهد، خاطرنشان کرد: کمیته حجاب اقدامات ویژه‌ای در زمینه ترویج حجاب در بین دانش‌آموزان انجام می‌دهد که در این مسیر نیازمند مشارکت و تعامل والدین است.

وی گفت: برگزاری جشن عبادت، اعزام مبلغ و مبلغه به مدارس، برنامه‌های فرهنگی و هنری در زمینه حجاب از جمله برخی اقداماتی است که به منظور ترویج حجاب اسلامی و موردتایید سیره اهل بیت در مدارس انجام می‌شود.

معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین عنوان کرد: در جامعه کنونی دشمنان اذهان و افکار جوانان و نوجوانان را هدف گرفته‌اند و در مسیر انحراف آنها از هیچ توطئه و فتنه‌ای دریغ نمی‌کنند که این امر باید مورد توجه مربیان و مدیران مدارس قرار بگیرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32