آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 5878
۹۴/۰۹/۱۳ - ۹:۲۰ ب.ظ

این بازیگر با الگو قرار دادن گلشیفته فراهانی و صدف طاهریان، اقدامات بی بندوباری و ذلیل نمودن جسم و روح را سرلوحه خود قرار داد و با زدن چوب حراج بر عفت خود، مسلمان بودن وایرانی بودن خویش را زیر سوال برد…

 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از حامیان ولایت، سالیان سال است که بازیگران ایرانی با هنرمایی های خود در عرصه سینما،افتخارات کثیری را برای سینمای ایران به ارمغان آورده اند ولیکن مدتی است که تعدادی از بازیگران زنِ غرب زده با خروج از ایران اقدام به کشف حجاب کرده اند، و با عریان نمودن بدن خود و برداشتن روسری از سر، به دنبال جلب توجه و همراهی با بازیگران فیلم های فارسی زمان طاغوت همچون بهروز وثوق رفته اند.

 

گلشیفته و وثوق

 

 چکامه
 
چکامه چمن یکی از همین بازیگران غرب زده ای است که پس جنجال آفرینی های گلشیفته فراهانی و صدف طاهریان، به خارج از ایران سفر کرد و با کشف حجاب خود هویت و ذات اصلی خویش را نمایان ساخت.

 
نکته حائز اهمیت این است که با ورود به صفحه اینستاگرام بازیگرانی که اقدام به کشف حجاب کرده اند به سادگی می توان از ارتباط میان این سه نفر و خط دهی به یکدیگر باخبر شد.

اینستگرام گلشیفته

این بازیگر با الگو قرار دادن گلشیفته فراهانی و صدف طاهریان، اقدامات بی بندوباری و ذلیل نمودن جسم و روح را سرلوحه خود قرار داد و با زدن چوب حراج بر عفت خود، مسلمان بودن وایرانی بودن خویش را زیر سوال برد و برخلاف انتظارش باعث شد بسیاری از ایرانیان برای وی به نشانه تاسف سر تکان دهند و طرفداران زیادی را از خود دور نماید.

 

چکامه۲

چکامه ۳

به راستی در دنیای امروز که عده ای با دریافت مواجب از سوی غرب به حمایت از غرب می پردازند و عده ای با فریب خوردن از ظاهر خوش آب و رنگ غرب و نادیده گرفتن باطن سیاه و تار آن، ارزش های والای دین و سرزمین خود را زیر سوال می برند، کاری جز ابراز تاسف و به حال خود رها کردن این افراد تا زمانیکه خود به سیاهی های دنیای غرب پی ببرند باقی نمی ماند و باید منتظر ماند و دید زمانیکه این غرب زدگانِ شهرت طلب پس از گذشت مدتی با بی احترامی و درهای بسته دولت های غربی مواجه می شوند چه واکنشی از خود نشان می دهند، شاید با عریان نمودن و کشف حجاب توانسته باشند توجه سینمای غرب را به خود جلب کنند اما پس از شکست خوردن دیگر راهی برای بازگشت به ایران نخواهند یافت.

 

چکامه و گلشیفته
 
شاید کشف حجاب در فرهنگ برای افرادجویای نام میانبری باشد که زود آن ها را به مقصد می رساند ولیکن در فرهنگ اصیل ایرانی و در دین مبین اسلام این اقدامِ پست و دون مایه چیزی جز شقاوت و بدبختی را در پی نخواهد داشت.

 

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32