کد خبر: 5855
15/12/01 - 11:34 ب.ظ

رئیس کل دادگاه عمومی خرم‌آباد با بیان این‌که شعبه ویژه‌ای در دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان به بحث بی‌حجابی و مظاهر آن اختصاص داده شده است، گفت: در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پرونده‌ها رسیدگی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، حسین‌رضا دلفان رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان خرم‌آباد امروز، دهم اذرماه در جمع خبرنگاران بی‌حجابی در جامعه را جرم دانست و افزود:  انجام فعالیت‌های فرهنگی در جامعه مفید و مثمر ثمر است.

وی با اشاره به این‌که مردم لرستان معتقد و پایبند به اصول و عقاید شرعی هستند، گفت: چنانچه اندک افرادی بخواهند مظاهر علنی بی‌حجابی را در جامعه اشاعه دهند، با برخورد قانونی و قاطع دستگاه قضا مواجه می‌شوند.

دلفان با بیان این‌که شعبه ویژه‌ای به بحث بی‌حجابی و مظاهر آن اختصاص داده شده است، تصریح کرد: در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پرونده‌ها رسیدگی می‌شود.

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان خرم‌آباد با اشاره به تبصره ذیل ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات اظهار کرد: کسانی‌که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند، از ۱۰ روز تا دو ماه حبس و یا به جزای نقدی محکوم می‌شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32