کد خبر: 5818
15/11/30 - 11:15 ب.ظ

رئیس هیئت های مذهبی کشور بدحجابی را از عامل های بروز نا امنی در جامعه خواند و گفت: هیئت های مذهبی کشور و کانون مداحان از برخورد قاطع انتظامی با بدحجابی و نا هنجاری های اجتماعی حمایت می کند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شبستان،  حجت الاسلام روح الدین دریکوند، رئیس هیئت های مذهبی کشور، امروز( ۹ آذر) در دیدار با فرماندهای انتظامی استان لرستان، افزود: هم اکنون تعداد ۹۱ هزار هیئت مذهبی شناسنامه دار در کشور به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه همچنین تاکنون برای  تعداد۸۵ هزار نفر از مداحان کشور شناسنامه فعالیت صادر شده است، عنوان کرد: هیئت های مذهبی و کانون مداحان ظرفیت بزرگ فرهنگی و اجتماعی هستند.

حجت الاسلام دریکوند، اظهار داشت: صیانت از ارزش های دینی، اشاعه فرهنگ دینی و نهادینه سازی آن از مهم ترین برنامه های کانون مداحان و هیئت های مذهبی است.

وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی نیروی انتظامی، افزود: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی نیروی انتظامی در نهادینه سازی فرهنگ دینی در جامعه ستودنی است.

 
حجت الاسلام دریکوند با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمنان در جهت اشاعه سبک زندگی غربی و بدحجابی در جامعه، بیان کرد: مقابله با دسیسه های دشمنان نیازمند هوشیاری و برنامه ریزی جدی است.

وی با اشاره به طرح مقابله با بد حجابی و رانندگان هنجار شکن در جامعه، تاکید کرد: چنین کسانی افرادی  فریب خورده هستند که می بایست در مرحله اول به آنان تذکر لسانی داده شود ودر مرحله بعد نیروی انتظامی با آنها برخورد جدی داشته باشد.

 
این مقام مسئول با بیان اینکه این اقدامات جهت مقابله با ناهنجاری های اجتماعی است، افزود: هیئت های مذهبی و کانون مداحان کشور حمایت قاطع خود را در دفاع از ارزش های اسلامی، عفاف و حجاب وهرگونه ناهنجاری که باعث ناامنی جامعه می شود، اعلام می دارد.

 
حجت الاسلام  دریکوند با اشاره به در پیش رو بودن اربعین حسینی، ادامه داد: امر به معروف و نهی منکر و  احیای ارزش های دینی از اهداف قیام عاشورا بوده است.

وی خاطرنشان کرد: مکتب امام حسین (علیه السلام) و حضرت زینب (سلام الله علیه) الگویی کامل برای مردم در زمینه حجاب و عفاف و ارزش های دینی است.

رئیس هیئت های مذهبی کشور، در ادامه با اشاره به برخی جلوه های زیبای قیام عاشورا، اظهار کرد: از خدمات فرمانده انتظامی استان لرستان در موضوع های فرهنگی  و اجتماعی چون حجاب و عفاف تجلیل کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32