کد خبر: 5809
15/11/30 - 1:32 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام محمد حسن صافی گلپایگانی در دیدار مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی گفت:حوزه علمیه، دولت و مجلس شورای اسلامی وظیفه دارند مرکز حجاب ریحانه النبی را به صورت جدی و مستمر، پشتیبانی مالی کنند. باعث تاسف و شرمندگی است که نهادی همچون مرکز حجاب ریحانه النبی […]

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام محمد حسن صافی گلپایگانی در دیدار مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی گفت:
حوزه علمیه، دولت و مجلس شورای اسلامی وظیفه دارند مرکز حجاب ریحانه النبی را به صورت جدی و مستمر، پشتیبانی مالی کنند. باعث تاسف و شرمندگی است که نهادی همچون مرکز حجاب ریحانه النبی با این گستردگی و انسجام فعالیت‌های تخصصی حیطه حجاب، مورد بی مهری حوزه علمیه و مسئولین کشوری قرار گرفته است و کارشکنی‌های متعدد و بدون اختصاص ردیف بودجه، به دستاوردهای شگرفی دست یافته است.

حجت الاسلام صافی به تأثیر گذاری ویژه طرح‌های کاربردی و ابتکاری حجاب، اشاره کرد و افزود:
رعایت حجاب، یک واجب دینی و شرعی است که بر همگان واجب است؛ به علاوه ترویج مسئله حجاب نیز ضرورتی انکار ناپذیر است. طرح‌های زیبا و جذاب ریحانه النبی با استقبال بی نظیر دانش آموزان و خانواده‌ها روبرو شده است.

صافی گلپایگانی
حجت الاسلام صافی فعالیتهای مرکز حجاب ریحانه النبی را شایسته تقدیر دانست و گفت:
گام‌های استوار شما در مسیر ترویج فرهنگ و معارف حجاب، قلب مقدس صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا س را خوشنود می‌کند و قطعاً عنایات ایشان با شماست و بدانید تلاش‌های ارزنده شما مرضی حضرت بقیه‌الله الاعظم عجل الله فرجه الشریف هست.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32