کد خبر: 5804
15/11/29 - 6:34 ب.ظ

نود درصد دانش آموزان هنرستان دخترانه حجاب شهرستان هندیجان با میل و رغبت خویش پوشش حجاب اسلامی و استفاده از چادر را زینت خود دانسته و با پوشش کامل در مدرسه حاضر می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تی نیوز، با تلاش و کوشش مدیر و کارکنان هنرستان دخترانه حجاب شهرستان هندیجان و همچنین همکاری حجت‌الاسلام شمیل پور امام جمعه و ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان هندیجان که همواره اقدام به برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های جنبی با هدف آشنایی دانش آموزان و خانواده آنها با فلسفه و مبانی حجاب در تعالیم آسمانی و فرهنگ ملی در این هنرستان نموده اند، ۹۰ درصد دانش آموزان این هنرستان با میل و رغبت خویش پوشش حجاب اسلامی و استفاده از چادر را زینت خود دانسته و با پوشش کامل در مدرسه حاضر می‌شوند که این کار قابل تقدیر است. ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه شهرستان و رئیس اداره آموزش و پرورش هندیجان، مدیر این هنرستان بیان کرد :

حجاب هدیه‌ای آسمانی از جانب خداوند بزرگ برای حفظ کرامت زنان در جامعه است که موجب شکوفایی شخصیت آنان و در نتیجه تحکیم بنیان خانواده می‌گردد. وی همچنین از برگزاری همایش‌ها و مسابقه کتابخوانی رایحه عفاف با مشارکت دانش آموزان و خانواده‌های انها با فلسفه ومبانی حجاب در تعالیم آسمانی و فرهنگ ملی و تاریخی ایران اسلامی بعنوان عامل تحکیم بنیان خانواده که در این هنرستان تاکنون برگزار شده است خبر داد و افزود: ما همواره مسابقات کتابخوانی با مشارکت دانش آموزان را در این هنرستان داشته‌ایم که با هدف آشنایی شرکت کنندگان با سیره انبیا و اولیا الهی، در رابطه با فلسفه حجاب بعنوان راهی برای حفظ کرامت انسانی در پرتوی این ارزش اجتماعی و تامین سلامت روانی و اجتماعی آحاد جامعه برگزار شده است.

مدیر هنرستان حجاب هندیجان در ادامه گفت: ۹۰ درصد از دانش آموزان این هنرستان با میل و رغبت خویش پوشش و حجاب اسلامی و استفاده از چادر را زینت خود دانسته و با پوشش کامل در مدرسه حاضر می‌شوند و قرار گذاشتند از این پس برای همیشه از چادر استفاده نمایند و این طرح برای سال‌های آینده نیز استمرار داشته باشد.

مدیر هنرستان حجاب هندیجان در ادامه با بیان اهمیت حفظ حجاب در تداوم انقلاب اسلامی و پاسداری از خون شهدا تاکید کرد: چادر سیاه برای دانش آموزان دژ محکمی در برابر نفوذ دشمنان است.
خانم مدینه ملحان در پایان از کمک و همکاری بسیار خوب امام جمعه شهرستان هندیجان و رئیس اداره آموزش و پرورش هندیجان و معاون و حراست این اداره که در برپائی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی با این هنرستان در منطقه محروم هندیجان نهایت همکاری را داشته‌اند تقدیر و تشکر نمود.

 انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32