آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 5804
۹۴/۰۹/۰۸ - ۶:۳۴ ب.ظ

نود درصد دانش آموزان هنرستان دخترانه حجاب شهرستان هندیجان با میل و رغبت خویش پوشش حجاب اسلامی و استفاده از چادر را زینت خود دانسته و با پوشش کامل در مدرسه حاضر می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تی نیوز، با تلاش و کوشش مدیر و کارکنان هنرستان دخترانه حجاب شهرستان هندیجان و همچنین همکاری حجت‌الاسلام شمیل پور امام جمعه و ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان هندیجان که همواره اقدام به برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های جنبی با هدف آشنایی دانش آموزان و خانواده آنها با فلسفه و مبانی حجاب در تعالیم آسمانی و فرهنگ ملی در این هنرستان نموده اند، ۹۰ درصد دانش آموزان این هنرستان با میل و رغبت خویش پوشش حجاب اسلامی و استفاده از چادر را زینت خود دانسته و با پوشش کامل در مدرسه حاضر می‌شوند که این کار قابل تقدیر است. ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه شهرستان و رئیس اداره آموزش و پرورش هندیجان، مدیر این هنرستان بیان کرد :

حجاب هدیه‌ای آسمانی از جانب خداوند بزرگ برای حفظ کرامت زنان در جامعه است که موجب شکوفایی شخصیت آنان و در نتیجه تحکیم بنیان خانواده می‌گردد. وی همچنین از برگزاری همایش‌ها و مسابقه کتابخوانی رایحه عفاف با مشارکت دانش آموزان و خانواده‌های انها با فلسفه ومبانی حجاب در تعالیم آسمانی و فرهنگ ملی و تاریخی ایران اسلامی بعنوان عامل تحکیم بنیان خانواده که در این هنرستان تاکنون برگزار شده است خبر داد و افزود: ما همواره مسابقات کتابخوانی با مشارکت دانش آموزان را در این هنرستان داشته‌ایم که با هدف آشنایی شرکت کنندگان با سیره انبیا و اولیا الهی، در رابطه با فلسفه حجاب بعنوان راهی برای حفظ کرامت انسانی در پرتوی این ارزش اجتماعی و تامین سلامت روانی و اجتماعی آحاد جامعه برگزار شده است.

مدیر هنرستان حجاب هندیجان در ادامه گفت: ۹۰ درصد از دانش آموزان این هنرستان با میل و رغبت خویش پوشش و حجاب اسلامی و استفاده از چادر را زینت خود دانسته و با پوشش کامل در مدرسه حاضر می‌شوند و قرار گذاشتند از این پس برای همیشه از چادر استفاده نمایند و این طرح برای سال‌های آینده نیز استمرار داشته باشد.

مدیر هنرستان حجاب هندیجان در ادامه با بیان اهمیت حفظ حجاب در تداوم انقلاب اسلامی و پاسداری از خون شهدا تاکید کرد: چادر سیاه برای دانش آموزان دژ محکمی در برابر نفوذ دشمنان است.
خانم مدینه ملحان در پایان از کمک و همکاری بسیار خوب امام جمعه شهرستان هندیجان و رئیس اداره آموزش و پرورش هندیجان و معاون و حراست این اداره که در برپائی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی با این هنرستان در منطقه محروم هندیجان نهایت همکاری را داشته‌اند تقدیر و تشکر نمود.

 انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32