کد خبر: 5799
15/11/29 - 11:23 ب.ظ

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصار الحسین (ع) همدان با اشاره به بحث تهاجم فرهنگی در جامعه گفت:ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از جمله راه های مقابله با دشمنان نظام است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تی نیوز، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصار الحسین (ع) همدان در حاشیه حماسه حضور بسیجیان در برنامه ۵ آذر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیان گذار کبیر انقلاب و ۸۰۰۰ شهید گرانقدر استان همدان گفت: بسیج جامعه زنان سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان در راستای سبک زندگی اسلامی ایرانی و با توجه به بیانات مقام معظم رهبری برنامه های متنوع و کیفی و اثر گذاری را در طول سال اجرا کرده است.

وی در خصوص نقش زنان بسیجی در نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی گفت: پایگاه های مقاومت خواهران در این راستا  تلاش فراوانی داشته است.

فاطمه ستاری نوید ادامه داد: این برنامه ها در راستای تقویت توان و انگیزه سربازان وظیفه شناس جنگ نرم و فرزندان ایران اسلامی است.

وی با بیان موضوع افزایش نسل به عنوان  یکی از اهداف مهم سیاست جمعتی کشور گفت: برگزاری نهضت های روشنگری و کارگاه های افزایش جمعیت، برای خانواده ها از جمله برنامه های پایگاه های بسیج خواهران است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصار الحسین (ع) همدان با اشاره به بحث تهاجم فرهنگی و رخنه جنگ نرم در جامعه عنوان کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از جمله راه های مقابله با دشمنان نظام است که بسیج جامعه زنان  همواره در خط مقدم ترویج  این فرهنگ ناب اسلامی ایرانی بوده است.

وی با اشاره به برخی برنامه ها از جمله برگزاری کارگاه های آموزش مهارت های زندگی تحت عنوان دخترانه ، نشست های افزایش جمعیت، و نشست مادران پرچم داران مقابله با جنگ نرم گفت: از دیگر برنامه های بسیج جامعه زنان در ایام سال برگزاری کارگاه های آموزشی  طب اسلامی و سنتی ، تبلیغ و ترویج فرهنگ و عفاف و حجاب و … است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32