کد خبر: 5777
15/11/29 - 5:22 ب.ظ

فرماندار کهگیلویه از کسب رتبه برتر استانی صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب از سوی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، علی پوزش، فرماندار کهگیلویه روز گذشته، هفتم آذرماه در نشست کمیته امور بانوان فرمانداری، از کسب رتبه برتر استانی صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب از سوی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این شهرستان خبر داد.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید در نحوه خدمت‌رسانی و رضایت‌مندی مردم اهتمام داشته باشند، افزود: صیانت از حقوق شهروندی دستورالعمل لازم‌الاجرای دولت است.
فرماندار کهگیلویه در ادامه اظهارات خویش با بیان اینکه زنان نباید نسبت به حقوق خود بی‌تفاوت باشند، اضافه کرد: ۵۰ درصد جامعه ما را زنان تشکیل می‌دهند و اگر جایی حق آنها ادا نمی‌شود به این دلیل است که خانم‌ها خودشان نسبت به حق‌شان بی‌تفاوت هستند و در امور جامعه شرکت نمی‌کنند.
پوزش با اشاره به اهمیت آموزش بانوان، بیان کرد: آموزش تحکیم خانواده، صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب از جمله نیازهای بانوان یک جامعه توسعه یافته و سالم است.
وی با اشاره به استقبال خوب بانوان از طرح‌های اشتغال‌زایی اداره میراث فرهنگی شهرستان، افزود: بانوانی که شرایط دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی را دارند، می‌توانند به اداره میراث فرهنگی مراجعه و برای دریافت وام معرفی شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32