کد خبر: 5760
15/11/28 - 11:26 ب.ظ

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: دختر بسیجی ورزشکار باید ابتدا در میدان ارزش ها، مدال عفت و حجاب را کسب کند و بعد کسب مدال های ورزشی را در دستور کار قرار دهد.

 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از  ایرنا، لاله افتخاری روز چهارشنبه در نخستین همایش نهضت ‘ ما زنده ایم ‘ ویژه بانوان و دختران مازندران در ساری افزود: افتخار آفرینی زنان ایرانی در عرصه های مختلف جهان همچون ورزش مشتی محکم بر دهان یاوه گویی دشمنان است زیرا دختران ایرانی ورزشکار محجبه همگام با کسب مدال ورزشی، پیام حجاب و عفاف را نیز به جهانیان انتقال می دهند.

وی کسب مدال های ورزشی توسط زنان محجبه را نوعی تقابل با تهاجم فرهنگی دشمنان دانست و افزود: حضور پرافتخار زنان در میادین مختلف علمی و ورزشی جهان به نوعی کشیدن خط بطلان بر تمام ادعاها در باره اعمال تبعیض و انزوای زن ایرانی است.

وی همچنین گفت: دلیلی برای حضور زنان در ورزشگاه ها به عنوان تماشاچی مسابقات مردان وجود ندارد و باید حرمت زن مسلمان ایرانی حفظ شود .

افتخاری همچنین گفت: اینکه زنان به عنوان تماشاچی مسابقات ورزشی آقایان در ورزشگاه ها حضور یابند خلاف عرف و شرع است.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس با تاکید بر اینکه حرمت زن مسلمان با حفظ حریم باید پاسداری شود، گفت : تلاش های زیادی برای ارتقاء جایگاه و وضعیت زنان در حال انجام است که باید آن را جدی بگیریم.

وی افزود: تمام تلاش و کوشش در فراهم کردن فضای امن ورزشی برای زنان است تا از این قشر استفاده ابزاری نشود.

این نماینده مجلس نشاط زنان را مهم توصیف کرد و افزود: نشاط یک زن به همراه خود نشاط جامعه را به همراه می آورد و تلاش مسئولان برای این منظور است .

نخستین همایش نهضت مازنده ایم ویژه دختران و زنان مازندران همزمان با هفته بسیج با همکاری اداره کل بانوان و خانواده استانداری، معاونت ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان ، سازمان بسیج جامعه زنان سپاه کربلا و سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا برگزار شد .

در این همایش بانوان ورزشکار بسیجی قهرمان در رشته های مختلف ورزشی حضور داشتند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32