کد خبر: 5730
15/11/28 - 1:50 ب.ظ

  به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حضرت آیت الله شهرستانی ضمن تأکید بر حجاب بانوان به شیوه سنتی بیان داشت:از ترویج حجاب سنتی بانوان هرگز غفلت نورزید. در آموزش و فرهنگ سازی حجاب، حفظ حریم محرم و نامحرم و ارتباط با مخاطب همیشه مد نظر شما باشد و از اساتید و مربیان […]

 

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حضرت آیت الله شهرستانی ضمن تأکید بر حجاب بانوان به شیوه سنتی بیان داشت:
از ترویج حجاب سنتی بانوان هرگز غفلت نورزید. در آموزش و فرهنگ سازی حجاب، حفظ حریم محرم و نامحرم و ارتباط با مخاطب همیشه مد نظر شما باشد و از اساتید و مربیان زن برای بانوان و از کارشناسان مرد برای آموزش و تربیت مردان استفاده گردد.

 

حجت الاسلام ابراهیم پور با حضور در دفتر حضرت آیت الله شهرستانی ضمن ارائه گزارش فعالیتهای مرکز، به حضور فرهیختگان کشورهای مختلف اشاره کرد و گفت: فرهنگیان و فرهیختگانی از کشورهای مختلف مانند انگلیس، روسیه، آذربایجان، عربستان، بحرین، هند و نیجریه با هماهنگی جامعه المصطفی با برنامه های مدون حجاب آشنا می شوند و سعی در اجرای آن و تبیین افکار اجتماعی در پاسخ به شبهات حجاب دارند.

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی همچنین از برگزاری کارگاه های آموزشی حجاب با رویکرد تربیت مبلغ حجاب خبر داد و افزود:
هدف از برگزاری کارگاه حجاب، آموزش معلمین مدارس، اساتید دانشگاه و بسیجیان در حیطه پاسخگویی به مسائل حجاب و توانمندسازی ایشان در پاسخ به شبهات و ایجاد ارتباط صحیح و منطقی در برخورد با معضلات می باشد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32