کد خبر: 5720
15/11/28 - 4:00 ق.ظ

فرمانده حوزه حضرت زینب (س) شهرستان میرجاوه از اجرای طرح ترویج حجاب و عفاف به صورت چهره به چهره در پایگاه سمیه شهرستان میرجاوه خبر داد.

به گزارش خبر نگار خبر گزاری بسیج مریم بلوچی افزود: اجرای طرح ترویج حجاب و عفاف با هدف استفاده از ظرفیت اثربخش آموزش به شیوه چهره به چهره پایگاه سمیه دهستان لادیز برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف این طرح، شناسایی خلأ‌های فرهنگی و دینی در سطح خانواده‌ها و ارائه مشاوره به روش‌های اثربخش و آموزش دادن به افراد در راستای نهادینه کردن رفتارهای اخلاقی و دینی است.

وی تاکید کرد: سردمداران استکبار جهانی به خوبی فهمیده‌اند که حجاب سد راه آنهاست، بنابراین تنها راه ضربه زدن به کشورهای اسلامی رواج بد حجابی و بی حجابی در این کشورها می دانند.

برگزاری جلسه هم اندیشی هادیان سیاسی بسیج در میرجاوه
به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج جلسه هم اندیشی هادیان سیاسی سپاه شهرستانی میرجاوه برگزار شد.

مسئول معاونت عقیدتی سیاسی سپاه شهرستانی میرجاوه اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج جلسه هم اندیشی هادیان سیاسی سپاه شهرستانی میرجاوه پیرامون تحلیل مسائل روز منطقه و جهان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی گلشاهی افزود: ایجاد بصیرت و ازدیاد ایمان وظیفه اصلی پاسداران و بسیجیان است و پاسداری از عقیده مردم یک نقش ریشه ای در مقابله با ظلم دارد.

وی خاطر نشان کرد:در این جلسه هادیان سیاسی به بررسی نقش محوری ایران در جهان پرداختند و عملکرد دشمن در راستای  بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان بررسی  و مورد بحث قرار گرفت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32