دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده:

فرهنگ حجاب باید از سوی رسانه ها در جامعه نهادینه شود

کد خبر: 5697
15/11/27 - 4:13 ب.ظ

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده با اشاره نقش رسانه‌ها در نهادینه شدن فرهنگ‌های مختلف در جامعه گفت: رسانه‌ها نهادینه شدن فرهنگ حجاب و عفاف را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرلنده، اسماعیل زارعی دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده با اشاره به اهمیت حجاب و عفاف در جامعه اظهارکرد: یکی از عرصه‌های مبارزه و توطئه فرهنگی دشمنان در جوامع اسلامی ضربه زدن به فرهنگ حجاب و عفاف بوده است.

وی افزود: تلاش شبانه‌روزی دشمن برای رسیدن به اهداف شوم خود با برنامه‌ریزی برای تزلزل در بنیان خانواده شروع شده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تصریح کرد: خانواده به عنوان زیربنایی‌ترین نهاد و کانون اجتماعی بوده که دشمن درصدد تزلزل در پایه‌های آن بوده و بنا به گفته متخصصان و کارشناسان، آنها برای ضربه زدن به فرهنگ جامعه باید از نهاد خانواده و مادر که نقش پرورش دهنده را بر عهده دارد شروع کرد.

وی تاکید کرد: یکی از مهمترین اهداف این جلسه رعایت حجاب و عفاف در ادارات و بررسی راه‌های ترویج این فرهنگ در جامعه همراه با نحوه گسترش و فراگیری آن در جامعه می باشد.

زارعی خاطرنشان کرد: اگر ما نتوانیم مجموعه تحت مدیریت خود را با این فرهنگ عجین کنیم چگونه می‌توانیم در سطح جامعه این فرهنگ را نهادینه سازیم.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده گفت: اجرای کارگاه‌های آموزشی، ابلاغ بخشنامه‌های حجاب و عفاف، راهکارهای بسیار خوبی برای جلوگیری از بدحجابی در ادارات است.

زارعی افزود: در بحث حجاب و عفاف در ادارات باید از ظرفیت و پتانسیل رسانه‌ها نیز استفاده شود و این فرهنگ از رسانه‌های عمومی دیداری، شنیداری و مکتوب منتشر و گسترش داده شود تا بتوانیم با فراگیر شدن این مهم بدحجابی را در جامعه ریشه‌کن کنیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32