کد خبر: 5627
15/11/20 - 9:11 ب.ظ

نماینده ولی فقیه در استان همدان بر ضرورت رعایت عفاف و حجاب در جامعه و گسترش این فرهنگ به ویژه در بین نسل جوان و بانوان تاکید کرد .

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از صدا و سیما، آیت ا… محمدی در خطبه های نماز جمعه همدان گفت : جامعه دیندار اسلامی باید نسبت به تقویت معارف و ارزش های اسلامی به ویژه حجاب و تقوا حساس باشد و واکنش نشان دهد .

وی همچنین به موضوع ضرورت گسترش فرهنگ کتاب وکتابخوانی در جامعه اشاره و خاطرنشان کرد : گزارش ها حاکی از پایین بودن سرانه مطالعه در کشور است .

امام جمعه همدان هوشیاری مردم به ویژه مسئولان را در برابر توطئه های دشمنان خواستار شد و گفت : دشمن در صدد نفوذ است و باید هشدارهای رهبر معظم انقلاب را در این زمینه جدی گرفت .
ایه ا… محمدی به حملات تروریستی داعش در فرانسه هم اشاره و تصریح کرد : داعش موجب نا امنی در این کشورشده و مردم فرانسه هم اکنون به دولتمردان خود می گویند ما آزادی نمی خواهیم برای ما امنیت تامین کنید.

وی با اشاره به اینکه امروز رعب و وحشت ناشی از حضور داعش در میان کشورهای اروپائی فراگیر شده است ، افزود : مردم اروپا باید بدانند که مردم مظلوم سوریه ۵ سال است که با این رعب و وحشت زندگی می کنند .

خطیب نماز جمعه همدان گفت : با وجود این آمریکائیها اعلام کردند بشار اسد باید از حکومت کنار برود ، سوریه همراه بشار اسد نجات پیدا می کند و داعش نابود خواهد شد .

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32