کد خبر: 5598
15/11/18 - 7:55 ب.ظ

رئیس بسیج جامعه زنان استان قم با اشاره به اینکه ۲ هزار زن بد حجاب در طرح حجاب چهره به چهره هدایت شدند، گفت: حلقه‌های صالحین در چهار حوزه معرفتی، تربیتی، بصیرتی و مهارتی به آموزش افراد می‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب، لیلا حیدری در نشست مشاوران و نمایندگان امور بانوان و خانواده که پیش از ظهر امروز در سالن امام جواد (ص) استانداری قم برگزار شد با اشاره به اینکه در آستانه هفته بسیح هستیم، اظهار داشت: بیش از ۱۵۰ هزار خواهر بسیجی در اقشار مختلف بسیج از جمله بسیج محلات، مهندسان، بسیج اساتید و سایر حوزه‌های بسیج داریم.

رئیس بسیج جامعه زنان استان قم با اشاره به برنامه‌های ویژه تربیتی بسیج در محله‌ها و مساجد، افزود: هزار حلقه تربیتی صالحین را در سطح استان قم داریم که در چهار حوزه معرفتی، تربیتی، بصیرتی و مهارتی انجام فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه بسیج جامعه زنان برای ارتقا فرهنگ حجاب و عفاف فعالیت‌های گسترده‌ای را انجام داده است، خاطرنشان کرد: برای تعمیق فر هنگ حجاب و عفاف برنامه حجاب چهره به چهره در سطح استان در حال انجام است که تا به امروز ۲ هزار نفر در این برنامه هدایت شده‌اند.

حیدری با بیان اینکه برگزاری همایش عفاف و حجاب چالش‌ها و راهکارها یکی دیگر از دستاوردهای بسیجم جامعه زنان بوده است، تاکید کرد: در نتیجه این همایش کتاب «عفاف و حجاب از نگاه آیات و روایات» منتشر شد که می‌توان یک معیار و راهکار بسیار مناسب برای هدایت در امر حجاب باشد.

رئیس بسیج جامعه زنان استان قم با اشاره به اینکه نشست فرهنگی «مادران، افسران مقابله با جنگ نرم» یکی دیگر از برنامه‌های بسیج جامعه زنان بوده است، افزود: مهد کودک‌های مساجد برای توسعه برنامه‌های قرآنی و حلقه‌های صالحین در مساجد در جلوگیری از طلاق درسال های گذشته فعالیت‌های ویژه‌ای داشته‌اند و موفقیتی‌هایی را هم به دست آورده‌اند.

وی افزود: برگزاری کنگره بین المللی حضرت زینب در کربلا یکی از برنامه‌هایی است که امروز ستاد آن با همکاری بسیج تشکیل شده است و در آذر ماه امسال این کنگره در کربلای معلی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32