نماینده مردم سیستان و بلوچستان:

برخی مسوولین خواهان مبارزه با بد حجابی نیستند

کد خبر: 5477
15/11/12 - 2:30 ب.ظ

باید رسانه ها، وزارت ارشاد، صدا سیما و همه دستگاه های زیربط فرهنگ سازی کنند و بحث اسلامیت و عفاف و حجاب را در جامعه رواج دهند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بسیج، هدایت اله میر مراد زهی  نماینده مردم سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: اصالت و ایمانی که ما در کشور داریم و اسلامیت و قوتی که در جمهوری اسلامی وجود دارد بر این اساس است که عفاف و حجاب و اصالت ایرانی بودنمان حفظ شود.

وی افزود: دولت، مجلس و قوه قضائیه باید بر این باشند که چارچوب اسلامی رعایت شود و وقتی این اصول رعایت نمی شود و یا مشکلاتی به وجود می آید باید کار فرهنگی صورت گیرد.

میر مراد زهی تصریح کرد: اگر ما می خواهیم که این مسئله حل شود باید رسانه ها، وزارت ارشاد، صدا سیما و همه دستگاه های زیربط فرهنگ سازی کنند و بحث اسلامیت و عفاف و حجاب را در جامعه رواج دهند.

وی در ادامه گفت: مسوولین باید یقین داشته باشند که این جواب نخواهد داد مگر اینکه فرهنگ سازی و ایمان قلبی وجود داشته باشد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در خاتمه گفت: باید این اصالت حفظ شود اما متاسفانه برخی مسوولین خواهان این موضوع نبوده و مغلوب فرهنگ خارجی شده اند و ما باید روی فرهنگ عفاف و حجاب کار کنیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32