آخرین یادداشت

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

به گزارش پایگاه خبری حجاب ،به نقل از خبرنگار مهر، مقاله زیر توسط محمدرضا حضوربخش دانشجوی دکترای فلسفه تطبیقی دانشگاه قم و کارشناس گروه مطالعات راهبردی مجمع جهانی اهل بیت(ع) نوشته شده است که در ادامه از نظر شما می گذرد؛ اساساً کشورهای غربی به دلیل رویکرد سکولار و فارغ ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 5451
۹۴/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۷ ب.ظ

از جمله اقدامات شهرداری در زمینه‌های گسترش فرهنگ عفاف‌ و حجاب، نصب تابلو‌های فرهنگی در سطح شهر در طول سال و نصب بنر‌های مرتبط با عفا‌ف‌ و حجاب در روز عفاف و حجاب و نیز نصب پوستر‌های عفاف‌ و حجاب در شهرداری بوده ‌است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس محمدمهدی مولائیان بعد از ظهر امروز در ستاد صیانت شهرضا، گفت: از جمله کمیته‌های فعال در معاونت فرهنگی شهرداری شهرضا کمیته عفاف و حجاب و کمیته صیانت از حقوق شهروندی هستند.

وی در ادامه افزود: از جمله اقدامات شهرداری در زمینه‌های گسترش فرهنگ عفاف‌ و حجاب، نصب تابلو‌های فرهنگی در سطح شهر در طول سال و نصب بنر‌های مرتبط با عفا‌ف‌ و حجاب در روز عفاف و حجاب و نیز نصب پوستر‌های عفاف‌ و حجاب در شهرداری بوده ‌است.

معاون فرهنگی شهردار شهرضا با اشاره به برگزاری نشست‌های اجتماعی عفاف‌وحجاب در شهرداری شهرضا، خاطر نشان کرد: برگزاری کلاس‌های عفاف‌حجاب در ابتدای تابستان از جمله دیگر برنامه‌های معاونت فرهنگی شهرداری در این زمینه است.

مولائیان تصریح کرد: نصب تابلو‌های فرهنگی در زمینه فرهنگ شهروندی از جمله اقدامات کمیته صیانت از حقوق شهروندی معاونت فرهنگی شهرداری شهرضا است.

وی اذعان داشت: از جمله موضوعات این تابلو‌های فرهنگی، مصرف بهینه‌ آب، رعایت قوانین راهنمایی‌رانندگی، سلام‌ کردن و نوسازی بافت فرسوده است.

معاون فرهنگی شهردار شهرضا با اشاره به تهیه باجه الکترونیک در شهرداری شهرضا، بیان کرد: کیوسک اطلاع‌رسانی به شهروندان در شهرداری شهرضا نیز تمهید و دیده‌ شده‌ است که در حال ‌حاضر در حال به‌روزرسانی است.

وی اظهار کرد: از جمله دیگر اقدامات این معاونت برگزاری دوره‌های آموزشی، جشنواره شعر آیینی، یادواره شهدا و نیز همکاری با دیگر ارگان‌های برگزارکننده یادواره شهدا بوده ‌است.

مولائیان با اشاره به پیشرفت ۱۵ تا ۲۰ درصدی فاز دوم باغ بانوان شهرضا، یادآور شد: پس از بازدید شهردار شهرضا از این باغ، این پروژه در اولویت‌های شهرداری شهرضا قرار گرفت.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32