آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 5445
۹۴/۰۸/۲۰ - ۷:۱۵ ب.ظ

با بیان این که خانواده می توانند جلوی بی حجابی را در جامعه بگیرند، گفت: پدر و مادر باید از همان بچگی یا سن بلوغ فرزندان خود را امر به حجاب کنند تا بتوانند در دوران جوانی ایمان خود را حفظ کنند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا : حجت الاسلام هادی حسنی استاد حوزه علمیه شهداد گفت: حفظ ارزش زن با داشتن حجاب در جامعه حفظ می شود.

وی افزود: حجاب مخصوص مرد ها نبوده بلکه همه ی افراد باید در زندگی اجتماعی خود حجاب و عفت را حفظ کنند تا زندگی خوبی را برای خود رقن بزنند.

حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به این که حفظ ارزش خانواده با رعایت موازین شرعی حفظ می شود، یادآور شد: یکی از علت هایی که آمار طلاق در جامعه رو به افزایش بوده، این است که انسان ها به دین خود عمل نمی کنند.

وی ابراز داشت: متأسفانه زندگی های امروزه خالی از مهر و محبت هستند که بی حجابی سبب این امر شده که محبت را از خانه ها برده است.

استاد حوزه علمیه شهداد با اشاره به این که لذت زود گذر در زندگی های جوانان تازه ازدواج کرده وجود دارد، بیان داشت: جوانان به خاطر زیبایی همسر خود را انتخاب نکنند که نشان از این می دهد که اگر روزی یک دختر زیباتری دیگری را دید، از زندگی خود لذت نبرد.
وی خاطرنشان کرد: اگر خانوده ای در زندگی خود ایمان داشته باشد می تواند زندگی خوبی را برای همسر خود رقم بزند و از تمام لذت های حلال استفاده کند.

کارشناس مسائل دینی با بیان این که خانواده مهم ترین دلیل برای بی حجابی ها شمرده می شوند، اظهار داشت: پدر و مادر باید از همان بچگی یا سن بلوغ فرزندان خود را امر به حجاب کنند تا بتوانند در دوران جوانی ایمان خود را حفظ کنند.

وی در پایان گفت: خانم ها لباس های مناسبی را در خیابان ها بپوشند و هر لباسی را برای خود انتخاب نکنند زیرا با خرید لباس ها نامناسب، علاوه بر این که کمک به غرب کرده اند، با خرید خودفرهنگ غرب را هم به کشور می آورند.

 

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32