مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

باید با برنامه‌ریزی مناسب جلوی گسترش بی‌عفتی و بی‌حیایی را گرفت

کد خبر: 5437
15/11/11 - 4:15 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام عباس دشتی ظهرسه شنبه نوزدهم آبان  در نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه مباحث فرهنگی افضل مباحث است، گفت: امروز توجه دنیا به ایران اسلامی به‌عنوان ام‌القری جهان اسلام معطوف شده است و ما باید پاسدار ارزش‌هایی که در سال […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام عباس دشتی ظهرسه شنبه نوزدهم آبان  در نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه مباحث فرهنگی افضل مباحث است، گفت: امروز توجه دنیا به ایران اسلامی به‌عنوان ام‌القری جهان اسلام معطوف شده است و ما باید پاسدار ارزش‌هایی که در سال ۱۳۵۷ برای آن انقلاب کردیم باشیم.

دشتی با بیان خاطره‌ای از یکی از مسئولان سابق جمهوری اسلامی در دیدار با رهبر انقلاب کوبا گفت: مهم‌ترین دغدغه رهبر کوبا انتقال ارزش‌های انقلاب این کشور به نسل‌های بعدی بوده است درحالی‌که ما تنها به فکر معیشت مردم بوده‌ایم و توجهی به موضوع انتقال ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل‌های بعدی نداشته‌ایم.

وی گفت: باید از فرصت‌هایی که در اختیار ماست و از افراد نخبه و توانمندی که در حوزه فرهنگی حضور دارند استفاده بهینه کنیم و ارزش‌های اخلاقی دینی و پزشکی را به دانشجویان منتقل کنیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در سخنانی با انتقاد از وضعیت عفاف و حجاب در دانشگاه گفت: باید با برنامه‌ریزی مناسب جلوی گسترش بی‌عفتی و بی‌حیایی را گرفت و به عواملی که در پی نفوذ بی‌بندوباری در دانشگاه هستند تذکر جدی داد.

محمد زبیری پیشنهاد داد: برای رسیدگی به این معضل فرهنگی کمیته‌ای در دانشگاه تشکیل شود و از بخش‌های دانشجویی و اساتید در این کمیته عضو باشند و به این وضعیت سروسامان دهند.

در ابتدای این دیدار حسین قائدی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دستور کار شورای فرهنگی را قرائت کرد سپس علی حمیدی مدیر تعالی فرهنگی و کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه گزارشی از برنامه‌های انجام‌شده در دانشگاه را ارائه کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32