آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 5356
۹۴/۰۸/۱۸ - ۲:۳۸ ب.ظ

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان گفت: حجاب و عفاف به‌عنوان گوهری ارزشمند برای مسلمانان به‌شمار می‌رود که تأکید بر این فریضه مهم و واجب در دین اسلام توصیه شده است.

به نقل از ایکنا از خوزستان، مسعود شهبازی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در جلسه حجاب و عفاف این واحد دانشگاهی که روز شنبه، ۱۶ آبان‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: حجاب و عفاف به‌عنوان گوهری ارزشمند برای مسلمانان به‌شمار می‌رود که تأکید بر این فریضه مهم و واجب، در دین اسلام توصیه شده است.
وی با بیان اینکه دانشگاهیان به‌عنوان قشر آگاه جامعه باید نسبت به این امر توجهی بیشتر داشته باشند، گفت: اطلاع‌رسانی در این زمینه با هدف معرفی ضوابط پوشش در دانشگاه مهم است و در صورتی که این قوانین رعایت نشود ابتدا با نیت راهنمایی به وی تذکر داده شود و در صورت تکرار طبق مقررات اقدام شود.
شهبازی گفت: باید از مجموع پیشنهاد‌های مطرح شده پیرامون عفاف و حجاب راهکار‌های منطقی و مفید با هدف سامان‌دهی به حجاب و عفاف در این واحد دانشگاهی منتج شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان بیان کرد: همه بخش‌های دانشگاه باید با همکاری یکدیگر نسبت به اجرای مصوبات جلسه اقدام کنند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32