کد خبر: 5356
15/11/09 - 2:38 ب.ظ

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان گفت: حجاب و عفاف به‌عنوان گوهری ارزشمند برای مسلمانان به‌شمار می‌رود که تأکید بر این فریضه مهم و واجب در دین اسلام توصیه شده است.

به نقل از ایکنا از خوزستان، مسعود شهبازی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در جلسه حجاب و عفاف این واحد دانشگاهی که روز شنبه، ۱۶ آبان‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: حجاب و عفاف به‌عنوان گوهری ارزشمند برای مسلمانان به‌شمار می‌رود که تأکید بر این فریضه مهم و واجب، در دین اسلام توصیه شده است.
وی با بیان اینکه دانشگاهیان به‌عنوان قشر آگاه جامعه باید نسبت به این امر توجهی بیشتر داشته باشند، گفت: اطلاع‌رسانی در این زمینه با هدف معرفی ضوابط پوشش در دانشگاه مهم است و در صورتی که این قوانین رعایت نشود ابتدا با نیت راهنمایی به وی تذکر داده شود و در صورت تکرار طبق مقررات اقدام شود.
شهبازی گفت: باید از مجموع پیشنهاد‌های مطرح شده پیرامون عفاف و حجاب راهکار‌های منطقی و مفید با هدف سامان‌دهی به حجاب و عفاف در این واحد دانشگاهی منتج شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان بیان کرد: همه بخش‌های دانشگاه باید با همکاری یکدیگر نسبت به اجرای مصوبات جلسه اقدام کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32