کد خبر: 5330
15/11/09 - 9:15 ق.ظ

رئیس کمیته ملی المپیک کسب سهمیه المپیک ریو توسط زهرا نعمتی تیرانداز معلول را تبریک گفت و این موفقیت را بیانگر توانمندی ورزش بانوان ایران در رقابتهای برون مرزی و افتخاری بزرگ برای جامعه ورزش دانست.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کیومرث هاشمی در پیام تبریک خود آورده است:

بار دیگر بانوان پر افتخار ورزش کشورمان در رقابتهای بین المللی موفق به کسب افتخاری شدند که بدون تردید تا سالیان سال در تاریخ ورزش کشورمان ماندگار خواهد ماند.

زهرا نعمتی تیرانداز محجوب و معلول کشورمان با کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ در رقابتهای آسیایی آنهم در میان مدعیان قاره ای و جهانی که معلول نبودند نشان داد شیرزنان میهن عزیزمان با حجاب اسلامی و رعایت کامل مقدسات خود برای افتخار آفرینی در عرصه بین المللی هیچ محدودیتی برای خود قائل نبوده و بدون تردید این موفقیت در تالار افتخارات بانوان کشورمان و حتی تاریخ ورزش کشور ماندگار خواهد ماند.

ضمن تبریک این موفقیت برای زهرا نعمتی،خانواده ورزش کشور و مردم عزیز،امید می رود همانگونه که بانوی محجبه کشورمان نشان داد برای موفقیت در عرصه بین المللی وقتی توکل برخدا و تمرین و برنامه ریزی باشد هیچ عاملی حتی معلولیت نمی تواند سد راه آنها باشد تا همچون گذشته دیگر ورزش کاران کشورمان نیز بتوانند در رقابهای قاره ای و جهانی پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را به اهتزاز  در آورد.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32