آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
امام جمعه نودژ:باید برای تحکیم پایه‌های خانواده چاره‌اندیشی شود

عدم رعایت عفاف و حجاب یکی از عوامل طلاق است

کد خبر: 5316
۹۴/۰۸/۱۷ - ۹:۵۵ ق.ظ

اماتم جمعه نودژ گفت: از جمله عوامل طلاق هم‌کفو نبودن زوجین، توقعات بی‌جا، روابط اجتماعی ناسالم، تضاد فرهنگی، اعتیاد، عدم رعایت عفاف و حجاب و … است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام رضا احمدی‌نیک پیش از ظهر شنبه ۱۶ آبان  در جلسه انجمن اولیا و مربیان در  شهرستان نودژ اظهار کرد: جامعه صنعتی امروز پیام‌های خاصی به دنبال دارد و دنیا در حال پیشرفت‌های مادی و ظاهری است.

امام جمعه نودژ اضافه کرد: اما با این پیشرفت به لحاظ اخلاق، انسانیت، معنویت و مسائل معنوی وضعیت مناسب نیست و از جمله مواردی که می‌توان در این زمینه اشاره کرد تزلزل و سستی بنیان‌های خانواده و کاهش محبت و عاطفه در میان افراد است.

احمدی‌نیک تصریح کرد: از آنجا که نهاد خانواده مورد تأکید دین اسلام است و سنگ بنای اجتماع محسوب می‌شود باید در راستای تحکیم و محکم کردن پایه‌های آن چاره‌اندیشی شود.

امام جمعه نودژ اضافه کرد: امروز یکی از چالش‌ها و معضلات بزرگ جامعه مسئله طلاق آن هم طلاق‌های عاطفی، احساسی و توافقی است.

وی یادآور شد: از جمله عوامل طلاق هم‌کفو نبودن زوجین، توقعات بی‌جا، روابط اجتماعی ناسالم، تضاد فرهنگی، اعتیاد، عدم رعایت عفاف و حجاب و … است.

احمدی‌نیک ادامه داد: عوامل و راهکارهای جلوگیری از طلاق داشتن شرایط مساعد برای ازدواج، توجه به مسائل معنوی، وجود سابقه مناسب در زندگی خانوادگی، ساده‌زیستی و قناعت، پرهیز از ازدواج اجباری و … است.

وی خاطرنشان کرد: امروز استکبار جهانی به ویژه در کشور ما برنامه عمده‌ای دارد که تهاجم فرهنگی بوده و در واقع به دنبال نابود کردن کانون خانواده است.

احمدی‌نیک افزود: آنها به این نتیجه رسیده‌اند برای اینکه جامعه ما را زمین‌گیر کرده و از مسیر اصلی منحرف کنند یکی از مسائل مهم تمرکز بر خانواده است.

امام جمعه نودژ گفت: دشمنان امروز برای متزلزل کردن خانواده‌های ایرانی سرمایه‌گذاری می‌کنند و یکی از مهم‌ترین کارهای آنها از طریق برنامه‌های ماهواره است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32