کد خبر: 5310
15/11/08 - 12:22 ق.ظ

صحرائیان با تأکید بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی در کمیسیون دانشجویی شهرستان جهرم گفت: فرهنگ‌سازی در زمینه عفاف و حجاب در دانشگاه‌ها اولویت داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، علیرضا صحراییان، فرماندار ویژه جهرم، ۱۶ آبان در جلسه کارگروه تخصصی بانوان با تأکید بر اینکه مسئولان و مدیران ادارات مشاوران خود را در امور بانوان حمایت و از طرح‌های خوب آن‌ها در زمینه بانوان استقبال کنند، افزود: مشاوران حوزه بانوان ادارات با طرح‌های موفق مناطق مختلف کشور در این زمینه آشنا شده و طرح‌های خوبی که در بخش‌های مختلف کشور اجراشده یا در  حال اجراست در جهرم بومی‌سازی شود.
وی با تأکید بر لزوم تسریع در رفع مشکلات بانوان افزود: تسریع مشکلات بانوان ارباب‌رجوع در اولویت قرار بگیرد و مسئولان در این زمینه حضور پررنگ‌تری داشته باشند.
فرماندار ویژه شهرستان جهرم اظهار کرد: حوزه دانشجویی به مسائل فرهنگی در کمیسیون دانشجویی با توجه به قوانین تعریف‌شده و مباحث‌های انجام‌شده در این کمیسیون مورد حمایت مسئولین مربوطه قرار بگیرد همچنین فرهنگ‌سازی در زمینه عفاف و حجاب در دانشگاه‌ها اولویت داشته باشد.
بنا بر این گزارش، در این جلسه عبدالله نورزاد، مدیر آموزش‌وپرورش جهرم نیز طی سخنانی با ارائه بخشی از اقدامات انجام داده در حوزه بانوان بیان کرد: ۷۰ درصد از نیروهای آموزش‌وپرورش جهرم از بانوان و ۱۵ هزار نفر از دانش آموزان مدارس جهرم دختران را تشکیل می‌دهند که این اداره به‌طور مستقیم و غیرمستقیم با بخش عظیمی از افراد جامعه در ارتباط است که با برنامه‌ریزی‌های صحیح در حوزه بانوان می‌توان به موفقیت‌های چشمگیری در این حوزه دست یافت.
نورزاد تصریح کرد: آموزش و پرورش جهرم سه کانون فرهنگی دارد که دو کانون به خانم‌ها اختصاص‌یافته و برنامه های مختلفی با محوریت ایجاد خودباوری در بانوان برگزارشده است.
وی برگزاری جشنواره‌های غذا، عفاف و حجاب، همایش توسعه و ترویج نماز، همایش آب، همایش حسینی، همایش استرس و بیماری ناشی از آن، برگزاری آزمون‌های جامع پیشرفت درسی، محفل شب‌شعر، محفل انس باقران، برپایی نمایشگاه آشنایی با جنگ نرم و پدافند غیرعامل، برگزاری کلاس‌های مشاوره و غیره را از اقدامات انجام‌شده این نهاد در امسال عنوان کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32