کد خبر: 5275
15/11/06 - 5:00 ب.ظ

امام جمعه شهرستان بردسکن در همایش عفاف و حجاب به تبیین اهداف دشمن در تهاجم فرهنگی پرداخت.

حیازدایی

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از بسیج، حجت الاسلام امینی در همایش بزرگداشت” عفاف و حجاب” که به همت حوزه علمیه بسیج طلاب مکتب الزهرا شهرستان بردسکن و همکاری آموزش و پررش در محل فرهنگسرای مهرخاتم الانبیاء شهرستان بردسکن و با حضور فعالان این بخش برگزار شد، طی سخنانی به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) اشاره نمود که فرمودند: “طالب علم را خداوند و ملائکه خدا دوست دارند”.

وی افزود: زمانه ما زمانه مبارزه بین اسلام و کفر به سردمداری استکبار جهانی آمریکای جنایتکار است و این مبارزه به خوبی قابل مشاهده است لذا باید کفر را شناسایی کنیم و در مقابل آن مسلح شویم.

وی ادامه داد: یکی از ابزارهای کفر، جنگ سخت است که ملت ما در هشت سال دفاع مقدس به حول و قوه الهی بر آن فائق آمد.

امینی اشاره داشت: دومین ابزار دشمن و جهان کفر تحریم های اقتصادی است که حتی در این دوران سیم خاردار هم به ما ندادند.

وی ادامه داد: سومین ابزار دشمن علیه ما جنگ نرم است که در قالب تهاجم و شبیخون فرهنگی آمده است. اهداف دشمن در جنگ نرم، اول اعتقادات است که دشمن می خواهد ما در زمینه اعتقادی دچار شبهه و ضعف شویم و هدف دوم دشمن در این جبهه این است که اخلاق فردی، اجتماعی و خانوادگی را از بین ببرد و سومین هدف دشمن خانواده است. دشمن می خواهد پیوندها را در خانواده نابود کند.

امینی خاطر نشان کرد: اگر یک نفر در خانواده معتاد شود قوام و شیرازه خانواده از هم می پاشد و این هدف دشمن است  .

امام جمعه بردسکن به  چهارمین هدف دشمن در جنگ نرم اشاره کرد و افزود: گسترش ابتذال یکی دیگر از ترفندهای دشمن در حوزه جنگ نرم است.

حجت الاسلام امینی افزود: پنجمین هدف دشمن در حوزه جنگ نرم گسترش ماهواره و اینترنت است که ماهواره متاسفانه آسیب‌های جدی بدنبال داشته و دشمن درصدد نفوذ از طریق آن در جامعه است .

در پایان این همایش از فعالان و مدیران برتر حوزه عفاف و حجاب در شهرستان تقدیر شد .

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32