کد خبر: 5184
15/11/03 - 11:16 ب.ظ

نخستین گردهمایی رابطان حجاب و عفاف به همت اداره آموزش ‌و پرورش اشکنان فارس در این بخش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا، غلامرضا شریفی، رییس اداره آموزش‌ و پرورش این بخش در گردهمایی رابطان حجاب و عفاف که از سوی اداره آموزش و پرورش این بخش برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی جامعه ما در مسائل اجتماعی و فرهنگی، پدیده بدحجابی است که باید با پرهیز از افراط‌ و تفریط به دنبال درمان این بیماری در جامعه اسلامی باشیم.
 
وی با اشاره به استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف افزود: ارتباط مؤثر و هنرمندانه رابطان و به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های فرهنگی می‌تواند زمینه مشارکت حداکثری جوانان در این امر مقدس را فراهم کند.
 
رییس اداره آموزش‌ و پرورش اشکنان با تقدیر از برگزاری نخستین گردهمایی رابطان حجاب و عفاف، گفت: تمام رابطان موظف هستند در مدارس خود شورای حجاب و عفاف را تشکیل داده و با کمک معلمان تمام دانش‌آموزان را زیر پوشش آن قرار دهند.
 
شریفی همچنین با اشاره به وظیفه دستگاه‌های فرهنگی برای مبارزه با پدیده بدحجابی از صدا و سیما و رسانه‌های جمعی خواست تا در این زمینه نقش مؤثرتری را ایفا کنند.
 
گفتنی است، این گردهمایی در آموزشگاه آیت‌الله طالقانی اشکنان با حضور معلمان و جمعی از معاونان اداره آموزش پرورش منطقه اشکنان برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32