کد خبر: 5171
15/11/03 - 5:15 ب.ظ

خداوند با قرار دادن فطرت و وجدان درون انسانها و ادراک ظاهری به انسان می فهماند که نیروی در درون شما باعث می گردد که توصیه های دینی در مورد حجاب را جدی بگیرید

به گزارش چایگاه خبری حجاب به نقل از لنگه نیوز گفتمان دینی با موضوع بصیرت و شناخت در حجاب و عفاف در دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه توسط حجت الاسلام محمد خانجانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه در ابتدا ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار تصریح کرد: شرکت تمام دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمایی روز سیزدهم آبان لرزه بر اندام دشمن می اندازد و مستکبرین و استعمارگران را به عقب نشینی وا می دارد.

در ادامه حاج آقا خانجانی گفت: عفاف و حجاب تنها مختص زنان نیست بلکه مردان نیز بایستی چه در رفتار و چه در پوشش عفیف باشند و حتی در صحبت کردن نیز عفاف را رعایت کنند.

حجت الاسلام خانجانی در بخش دیگری از صحبت های خود به رابطه شناخت و بصیرت در مورد حجاب اشاره کرد و افزود: خداوند با قرار دادن فطرت و وجدان درون انسانها و ادراک ظاهری به انسان می فهماند که نیروی در درون شما باعث می گردد که توصیه های دینی در مورد حجاب را جدی بگیرید.

وی در پایان گفت: حجاب و عفاف باعث مصون ماندن افراد از آسیب های اجتماعی و پرهیز از گناه می شود چه بهتر که انسان به وسیله عقل و فطرت خود راه را از بیراه تشخیص دهد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32