کد خبر: 5168
15/11/03 - 4:11 ب.ظ

به گزارش  پایگاه خبری حجاب به نقل از پرتال فرمانداری شهرستان کنگان، اولین نمایشگاه و فروشگاه دائمی« حجاب و عفاف فاطمی» با هدف تامین و گسترش فرهنگ ناب حجاب و عفاف با حضور مسئولین محلی در شهر کنگان افتتاح شد. امام جمعه کنگان در مراسم افتتاح این فروشگاه، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را از […]

به گزارش  پایگاه خبری حجاب به نقل از پرتال فرمانداری شهرستان کنگان، اولین نمایشگاه و فروشگاه دائمی« حجاب و عفاف فاطمی» با هدف تامین و گسترش فرهنگ ناب حجاب و عفاف با حضور مسئولین محلی در شهر کنگان افتتاح شد.

امام جمعه کنگان در مراسم افتتاح این فروشگاه، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را از سیاست های اصلی و اولویت کاری مسئولان فرهنگی دانست و گفت: این حرکت ، یک حرکت خوب و قابل تقدیر است که به ترویج فرهنگ حجاب کمک می کند.

این فروشگاه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با مجوز اداره تبلیغات اسلامی کنگان برای رفع نیازهای مخاطبان فعالیتش را آغاز کرده است.

علاقه مندان به بازدید از این فروشگاه همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ شب می توانند از این فروشگاه که جنب پارک کودک واقع گردیده بازدید و از تخفیف ویژه خرید از فروشگاه بهره مند شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32