کد خبر: 5168
15/11/03 - 4:11 ب.ظ

به گزارش  پایگاه خبری حجاب به نقل از پرتال فرمانداری شهرستان کنگان، اولین نمایشگاه و فروشگاه دائمی« حجاب و عفاف فاطمی» با هدف تامین و گسترش فرهنگ ناب حجاب و عفاف با حضور مسئولین محلی در شهر کنگان افتتاح شد. امام جمعه کنگان در مراسم افتتاح این فروشگاه، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را از […]

به گزارش  پایگاه خبری حجاب به نقل از پرتال فرمانداری شهرستان کنگان، اولین نمایشگاه و فروشگاه دائمی« حجاب و عفاف فاطمی» با هدف تامین و گسترش فرهنگ ناب حجاب و عفاف با حضور مسئولین محلی در شهر کنگان افتتاح شد.

امام جمعه کنگان در مراسم افتتاح این فروشگاه، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را از سیاست های اصلی و اولویت کاری مسئولان فرهنگی دانست و گفت: این حرکت ، یک حرکت خوب و قابل تقدیر است که به ترویج فرهنگ حجاب کمک می کند.

این فروشگاه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با مجوز اداره تبلیغات اسلامی کنگان برای رفع نیازهای مخاطبان فعالیتش را آغاز کرده است.

علاقه مندان به بازدید از این فروشگاه همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ شب می توانند از این فروشگاه که جنب پارک کودک واقع گردیده بازدید و از تخفیف ویژه خرید از فروشگاه بهره مند شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32