کد خبر: 5147
15/11/01 - 11:00 ب.ظ

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: زن با عنصر حجاب اسلامی نه تنها به تهذیب، تزکیه نفس و ملکات نفسانی پرداخته و قرب الهی را فراهم می‌سازد، بلکه باعث گسترش روزافزون امنیّت اجتماعی و ایجاد زمینه‌ای جهت رشد معنوی مردان می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، سعیده لشکری، مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، اظهار کرد: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

وی با اشاره به اینکه دومین کمیته تخصصی عفاف و حجاب با موضوع رابطه‌ی حجاب و امنیت اجتماعی به زودی برگزار می‌شود، افزود: باید به بخش جامعه شناختی و زیباشناختی حجاب و عفاف بیشتر پرداخته شود تا این مهم بین مردم به‌ویژه نسل جوان نهادینه شود.

لشکری اعلام کرد: این کمیته با حضور دکتر ارشدی و نماینده بانوان ادرات در اداره کل تبلیغات برگزار و هدف از این جلسه اشاعه‌ی فرهنگ عفاف و حجاب و دفاع از ارزش‌ها و باورهایی است که متأسفانه در معرض هجمه‌ی فرهنگی قرار گرفته‌اند.

وی ادامه داد: توجه به مباحث فرهنگی و اجتماعی و ارتقای شاخص‌های معنوی در جامعه از جمله اولویت‌هایی است که باید همه دستگاه‌های اجرایی در نظر بگیرند.

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان با تأکید براهمیت نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه به نقش خانواده در این خصوص اشاره و بیان کرد: باید به بخش جامعه شناختی و زیباشناختی حجاب و عفاف بیشتر پرداخته شود تا این مهم بین مردم به‌ویژه نسل جوان نهادینه شود.

وی در پایان یادآور شد: زن با عنصر حجاب اسلامی، نه تنها به تهذیب، تزکیه نفس و ملکات نفسانی پرداخته و قرب الهی را فراهم می سازد، بلکه باعث گسترش روزافزون امنیت اجتماعی و ایجاد زمینه‌ای جهت رشد معنوی مردان می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32