کد خبر: 5139
15/11/01 - 11:45 ب.ظ

امام جمعه مشهد گفت: عفاف زیربنای حجاب است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری صدا سیما، آیت الله سید احمد علم الهدی امروزدر مراسم آغاز طرح آموزش خانواده و مراقبتهای جنسی فرزندان در مشهد افزود: مشکل اصلی امروز جامعه حجاب نیست زیرا حجاب یک ظاهر است و مهمتر زیربنای آن یعنی عفت است.

علم الهدی ادامه داد: امروز مشکل عفت در کانون خانواده به مراتب مهمتر از مشکل حجاب است و اگر نتوانیم فرهنگ زندگی خانوادگی را اصلاح کنیم نوجوانان و جوانان ما در محیط مدرسه و اجتماع موفق نخواهند بود .

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی هم در این همایش گفت: برای اینکه فرزندان جامعه میراث بر فرهنگ اسلامی در عرصه عفاف و حجاب باشند این مهم از طریق خانواده و با برنامه ریزی و هدایت در همین نهاد میسر می شود.

حجت الاسلام مرویان گفت: امروز فرهنگ غربی بنیان خانواده و نیز اعضای آن را هدف قرار داده است که در این میان نسل جوان بیشتر در معرض تهاجم و خطر قرار دارد.

طرح آموزش خانواده و مراقبتهای جنسی فرزندان با مشارکت اداره های کل آموزش و پرورش و تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و با هدف ارتقای آگاهی والدین در مراقبت های جنسی فرزندان و گسترش فرهنگ عفاف در جامعه در سطح استان خراسان رضوی اجرا می شود.

در پایان این مراسم از سی دی آموزشی خانواده و مراقبت‌ های جنسی فرزندان و درسنامه عفاف که به سرفصل‌ های متعدد آموزشی بحث عفاف می‌ پردازد، نیز رونمایی شد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32