کد خبر: 5120
15/10/31 - 11:20 ب.ظ

فرماندار ورزقان گفت: دشمنان اسلام می خواهند با از بین بردن اعتقادات و حجاب زنان موجبات براندازی جامعه اسلامی را فراهم نمایند

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از راه دانا؛ علی وفادار در حاشیه مراسم اعزام دانش آموزان بسیجی شهرستان ورزقان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در گفتگو با خبرنگار آوای ورزقان اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز کشور آن هم در منطقه ای از جهان که نا امنی وجود دارد در سایه خون شهدا، جانفشانی های جانبازان، ایستادگی آزادگان و صبر و شکیبایی خانواده های عزیز آنان است.

وی گفت: ایران اسلامی اکنون دارای عزت، اقتدار و جایگاهی در جهان است که دیگر قدرت های بزرگ توان نادیده گرفتنش را ندارند، موضوعی که خودشان به آن معترفند.

فرماندار ورزقان با تاکید بر نقش پر رنگ زنان در تربیت نسل ها، اقتصاد خانواده ها و جامعه اظهار داشت: دشمن برای نفوذ افکار و اندیشه های ناپاکش و برای از بین بردن بنیان خانواده با هدف قرار دادن زنان و دختران می خواهد موجبات از براندازی  نظام اسلامی را فراهم نماید و به افکار پلیدش دست یابد.

 
سرگرد پاسدار موسی صفی نیز در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان بسیجی شهرستان ورزقان  به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور به خبرنگار آوای ورزقان گفت: همچنان که تبعیت پذیری در یک اردوی راهیان نور موجب هرچه بهتر برگزار شدن اردو می شود تبعیت پذیری در جامعه را لازمه موفقیت جامعه دانست و اظهار داشت: تبعیت از رهبری در سخت ترین شرایط می تواند نظام را در دست یابی به اهداف خود بیمه نماید.
وی با اشاره به جنگ نرم دشمن، شهدا را قدرت نرم کشور در مقابل تهدیدات برشمرد و گفت: دشمن می خواهد با از بین بردن اعتقادات و حجاب بانوان جامعه، زنان را که موجب تحکیم بنیان خانواده هستند از اهداف عالیه و اسلامی خود دور نمایند.
فرمانده سپاه ناحیه ورزقان اعزام اردو های راهیان نور را به مناطق عملیاتی کشور که داری معنویتی خاص هستند در روحیه افراد بسیار موثر دانست و افزود: این نسل سوم و چهارم انقلاب است که باید ادامه دهنده راه شهدا باشند.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32