کد خبر: 5109
15/10/31 - 10:40 ب.ظ

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: باید به بخش جامعه شناختی و زیباشناختی حجاب و عفاف بیشتر پرداخته شود تا این مهم در میان مردم به ویژه نسل جوان نهادینه شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از آفتاب دل سعیده لشکری مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: دومین کمیته تخصصی عفاف و حجاب با موضوع رابطه ی حجاب و امنیت اجتماعی برگزار می شود .

وی گفت: این کمیته صبح روز یکشنبه با حضور دکتر ارشدی و نماینده بانوان ادرات در اداره کل تبلیغات برگزار و هدف از این جلسه اشاعه ی فرهنگ عفاف و حجاب و دفاع از ارزش ها و باورهایی است که متاسفانه در معرض هجمه ی فرهنگی قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: توجه به مباحث فرهنگی و اجتماعی و ارتقای شاخص های معنوی در جامعه از جمله اولویت هایی است که باید همه دستگاه های اجرایی در نظر بگیرند.

لشکری ضمن تاکید براهمیت  نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه به نقش خانواده در این خصوص اشاره کرد و گفت:  باید به بخش جامعه شناختی و زیباشناختی حجاب و عفاف بیشتر پرداخته شود تا این مهم در میان مردم به ویژه نسل جوان نهادینه شود.

وی در پایان بیان داشت: زن با عنصر حجاب اسلامی، نه تنها به تهذیب، تزکیه نفس و ملکات نفسانی پرداخته و قرب الهی را فراهم می سازد، بلکه باعث گسترش روزافزون امنیّت اجتماعی و ایجاد زمینه ای جهت رشد معنوی مردان می گردد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32