کد خبر: 5097
15/10/31 - 10:10 ب.ظ

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: امروز دشمن به یک کشف مهم رسیده است که الگوی رفتاری قالب در جامعه اسلامی ایران عفاف، حجاب، اخلاق و خانواده است وبه این نتیجه رسیده که اگر بتواند این موازنه را بهم بزند، می تواند بهترین بهره را ببرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از راوی نیوز، علی محمودی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قرچک در مراسم مانور خروج اضطراری به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در آموزشگاه ثارا… گفت: منابع تهدید از درون و بیرون متنوع ومتعدد است و ذات بشر این است که اگر هدایت و آگاهی بخشی نشود آسیب پذیر خواهد بود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قرچک اظهارداشت:همه جوامع یک پتانسیل خودتخریبی دارد که بااندک مداخله میتواند بیشترین آسیب را درجامعه به همراه داشته باشد.

وی موضوع عدم اعتماد را یکی ازپتانسیلهای خودتخریبی دانست و افزود: اگربرای این موضوع فکر نشود و سرمایه گذاری نشود خطر وجود دارد و هر جامعه ای که روی اعتماد و خودباوری سرمایه گذاری کند و از این عنصر مهم غفلت نکند هرگز آسیب نخواهد دید.

محمودی تصریح نمود:سرمایه گذاری روی اعتماد درجامعه باعث پویایی جامعه خواهد شدو با تقویت این مهارت ها می توانیم به سرمایه اعتماددرجامعه برسیم.ولازمه آن تمرین است که مدارس مهمترین مکان برای تمرین اعتماد می باشد.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص پدافند غیر عامل که آنرا مانند مصونیت سازی بدن انسان دانستند که از درون ما را مصون می کند ،گفت: امروزه با توجه به شرایط طبیعی و امنیتی که کشور عزیز ما را تهدید می کند، لازم است همگان خود را در برابر اینگونه خطرات بیش از پیش آماده سازند.

محمودی ادامه داد: امروز دشمن به یک کشف مهم رسیده است که الگوی رفتاری قالب در جامعه اسلامی ایران عفاف، حجاب، اخلاق و خانواده است وبه این نتیجه رسیده که اگر بتواند این موازنه را بهم بزند، می تواند بهترین بهره را ببرد.

این مقام مسئول بیان داشت: مابایدخودمان عامل به اخلاق اسلامی باشیم وبسیاری ازارزشها رارعایت کنیم تا کارکردها برروی افراد اثر گذار باشد.

معاون آموزش متوسطه شهرستان قرچک در خاتمه افزود: : اجرای خوب مانور و همکاری صمیمانه بین ارگانهای عمل کننده در این مانور عالی بود و از همه سازمانها و ارگانهای مجری خواست تا با حفظ آمادگی خود در برابر شرایط پدافند غیر عامل آماده باشند.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32