کد خبر: 5045
15/10/30 - 10:20 ب.ظ

تجمع دانشجویان دانشگاه های لارستان در کنار حرم مطهر شهدای گمنام عصر روز چهارشنبه برگزار شد.

ه گزارش شیرازه به نقل از لادستان، تجمع «نهضت ما زنده ایم» ویژه دانشجویان دختر دانشگاه های لارستان با حضور دانشجویان و سخنرانی دکتر زارع در حرم شهدای گمنام برگزار شد.

این تجمع به منظور تقویت شجاعت، عطوفت، رعایت حجاب و عفاف برگزار شد تا دختران با الگوگیری از صبر و استفامت حضرت زینب(س) دنباله رو رهبری و ولایت باشند.
دانشجویان پس از خواندن فاتحه، بیانیه ای را به شرح زیر قرائت کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم
ما دانشجویان دانشگاه های لارستان اعلام می کنیم:

۱- ما زنده ایم تا به دنیا بگوییم با شور و عشق حسینی در فضای ایران اسلامی نفس می کشیم و پای سربلندی ایران عزیز قد علم می کنیم.

۲- ما زنده ایم تا بگوییم هرگز پنجه های فولادی خود را در پنجه های گرگ صفتان شرق و غرب نمی گذاریم و گول لبخندهای مرموزانه ابرقدرت ها را نمی خوریم و به نگاه محبت آمیز آنها امیدی نداریم و به برجام و سایر توافقات نافرجام آنها چشم ندوخته ایم؛ بلکه همچون مولایمان امام حسین(ع) و اهل بیت عزیزش تمامی تحریم های اقتصادی را تحمل می کنیم ولی زیر ذلت نمی رویم.

۳- ما زنده ایم و به دنیا اعلام می کنیم که گوش به فرمان سکاندار کشتی انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله) هستیم و به ارزش های انقلاب و نظام اسلامی مان وفادار می مانیم و با تأسی از فرهنگ فاطمی حیا و عفت خود، تهاجم فرهنگی دشمن را به شکست می کشانیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32