کد خبر: 4988
15/10/28 - 11:22 ب.ظ

مسئول دبیرخانه هیأت نظارت بر کانون‌های فرهنگی – هنری مساجد کردستان از اعلام فراخوان طرح ملی «صدف‌های نور» بین مؤسسات قرآنی و کانون‌های مساجد این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا منطقه کردستان، کامل گلباغی، اظهار کرد: دومین طرح ملی «صدف‌های نور» با محوریت نقش بانوی اسلامی در چهار بخش متون ادبی، چهل حدیث، طراحی پوستر و خاطره نویسی از امروز، پنجم آبان‌ماه بین کانون‌های مساجد اعلام شد.
وی با اشاره به شرکت‌کنندگان در بخش مسابقه چهل حدیث، افزود: علاقمندان لازم است چهل حدیث از احادیث ائمه معصومین(علیه‌السلام) و ترجیحا با موضوع ویژگی‌های بانوان در نگاه ائمه معصومین را انتخاب و در صفحات مخصوص با خط زیبا نگارش، طراحی و ارسال کنند.
مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان بیان کرد: در بخش متون ادبی(نظم و نثر)، اولویت موضوع اشعار و متون ادبی درباره بانوان و نقش‌های آنان، حجاب و عفاف است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب متن ادبی و شعر به دبیرخانه ارسال کنند.
وی با اشاره به شرکت‌کنندگان در بخش طراحی پوستر، عنوان کرد: هر فرد فقط می‌تواند پنج اثر در بخش طراحی پوستر ارائه و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
گلباغی در خصوص بخش خاطره‌نویسی این طرح ملی، بیان کرد: شرکت‌کنندگان در بخش خاطره‌نویسی درباره حجاب، عفاف و نقش‌های بانوی اسلامی آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی با اشاره به اهداف برگزاری طرح ملی «صدف‌های نور» افزود: نقش‌ بانوی مسلمان، ترویج اهمیت نقش زن در خانواده، اهمیت عفاف و حجاب، الگوسازی سیره ائمه معصومان(ع)، اسلام و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از اهداف برگزاری طرح ملی «صدف‌های نور» بود.
گلباغی در پایان یادآور شد: شرکت‌کنندگان در جشنواره دومین طرح ملی «صدف‌های نور» تا هشتم دی‌ماه سال جاری می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان ارسال کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32