کد خبر: 4988
15/10/28 - 11:22 ب.ظ

مسئول دبیرخانه هیأت نظارت بر کانون‌های فرهنگی – هنری مساجد کردستان از اعلام فراخوان طرح ملی «صدف‌های نور» بین مؤسسات قرآنی و کانون‌های مساجد این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا منطقه کردستان، کامل گلباغی، اظهار کرد: دومین طرح ملی «صدف‌های نور» با محوریت نقش بانوی اسلامی در چهار بخش متون ادبی، چهل حدیث، طراحی پوستر و خاطره نویسی از امروز، پنجم آبان‌ماه بین کانون‌های مساجد اعلام شد.
وی با اشاره به شرکت‌کنندگان در بخش مسابقه چهل حدیث، افزود: علاقمندان لازم است چهل حدیث از احادیث ائمه معصومین(علیه‌السلام) و ترجیحا با موضوع ویژگی‌های بانوان در نگاه ائمه معصومین را انتخاب و در صفحات مخصوص با خط زیبا نگارش، طراحی و ارسال کنند.
مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان بیان کرد: در بخش متون ادبی(نظم و نثر)، اولویت موضوع اشعار و متون ادبی درباره بانوان و نقش‌های آنان، حجاب و عفاف است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب متن ادبی و شعر به دبیرخانه ارسال کنند.
وی با اشاره به شرکت‌کنندگان در بخش طراحی پوستر، عنوان کرد: هر فرد فقط می‌تواند پنج اثر در بخش طراحی پوستر ارائه و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
گلباغی در خصوص بخش خاطره‌نویسی این طرح ملی، بیان کرد: شرکت‌کنندگان در بخش خاطره‌نویسی درباره حجاب، عفاف و نقش‌های بانوی اسلامی آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی با اشاره به اهداف برگزاری طرح ملی «صدف‌های نور» افزود: نقش‌ بانوی مسلمان، ترویج اهمیت نقش زن در خانواده، اهمیت عفاف و حجاب، الگوسازی سیره ائمه معصومان(ع)، اسلام و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از اهداف برگزاری طرح ملی «صدف‌های نور» بود.
گلباغی در پایان یادآور شد: شرکت‌کنندگان در جشنواره دومین طرح ملی «صدف‌های نور» تا هشتم دی‌ماه سال جاری می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان ارسال کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32