آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 4964
۹۴/۰۸/۰۶ - ۹:۵۴ ب.ظ

حجت الاسلام میری گفت: استفاده از اقدامات تبلیغی و فرهنگی، تشویق افراد و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در محیط اداری و آموزشی از از ارکان عمل به واجب فراموش شده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا، حجت الاسلام محمدحسین میری  گفت: تذکر لسانی امری ضروری درجامعه کنونی است و اساس خواسته ما این است که عاملین با مهربانی پدرانه و مادرانه از باب دلسوزی برخورد کنند.

امام جمعه خاش تصریح کرد: در شهرستان خاش یک تیم سازمادهی و آموزش دیده، بحث امر به معروف و نهی از منکر را پیگیری می‌کنند و آگاهی کامل نسبت به بحث تذکر لسانی دارند.

وی با اشاره به ضرورت رعایت امر به معروف و نهی از منکر در کلیه سطوح، تذکر لسانی را وظیفه عمومی دانست و بر استفاده از اقدامات تبلیغی و فرهنگی، تشویق افراد و گسترش فرهنگ حجاب وعفاف در محیط اداری و آموزشی تأکید کرد.
 

حجت الاسلام میری خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن کریم، بهترین ویژگی امت اسلامی را انجام امر به معروف و نهی از منکر دانسته است.

 
رییس ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر خاش در پایان یادآور شد: تمام کارهای نیک و جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهی از منکر چون قطره ای در برابر دریای پهناور است.

 

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32